netGotówka logowanie i kontakt

Masz problemy finansowe i co za tym idzie, rozglądasz się za pożyczką? W takiej sytuacji warto zapoznać się z tym tekstem. Zastanawiasz się nad tym, czego będzie dotyczył ten tekst? Najkrócej rzecz ujmując, skupimy się na ofercie, którą ma netGotówka.

Co można powiedzieć na temat oferty?

Na pewno warto podkreślić, że pożyczki udzielane są Polakom i Ukraińcom. Zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć o kwocie? Jeśli chodzi o pożyczane kwoty, nie ma co ukrywać, że wybór mógłby być większy – najwyższa możliwa kwota to 2 200 zł (minimum to 600 zł). Warto też od razu odnieść się do terminu spłaty – najdłuższy możliwy termin spłaty to 6 tygodni (minimum to 2 tygodnie).
Wypada też dodać, że przytoczone informacje dotyczą Polaków, jak i Ukraińców.

Skupmy się jeszcze na logowaniu – logowanie się wymaga wcześniejszego założenia konta (co oczywiście nie powinno nikogo zaskakiwać). Aczkolwiek rejestracja nie musi oznaczać wnioskowania o pożyczkę.

netGotówka kontakt

Jak wiadomo, czasem nie wszystko jest zrozumiałe i w związku z tym potrzebna jest pomoc. Zastanawiasz się nad tym, co należy przez to rozumieć? Fakty są takie, że nie ma o czym myśleć – po prostu trzeba zwrócić uwagę na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

Net Gotówka Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa
e-mail: kontakt@netgotowka.pl
telefon: 731 830 030
www: netgotowka.pl

Rzecz jasna ważne są też godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 9:00 – 17:00

Nie ulega wątpliwości, że dostępność to nie jest atut, ale przede wszystkim należy skupiać się na ofercie.