netGotowka

netGotowka – warunki pożyczki

netgotowka-chawilowkaKwota pożyczki: 100 – 1 000 PLN

Pierwsza pożyczka: do 1 000 PLN

Okres spłaty: 6 tygodni

Możliwość przedłużenia spłaty: NIEzłóż wniosek w netgotowka

RRSO (dla pożyczki 1 000 PLN): 847,5%

netGotowka

Zastanawiałeś się kiedyś jak to jest otrzymać pożyczkę bez wychodzenia z domu, czy to w ogóle jest możliwe? Oczywiście, że tak! netGotówka to idealny sposób na zasilenie swojego budżetu dodatkową gotówką w zaledwie 20 minut. Nie potrzebujesz stosu dokumentów, wypełnionych druków i zaświadczeń. Nie interesuje nas również wysokość Twoich zarobków oraz rodzaj umowy, na którą jesteś zatrudniony. Dla nas liczy się człowiek, a nie cyfry na koncie. Wiemy, że każdy może znaleźć się w trudnej sytuacji finansowej, dlatego jesteśmy tutaj aby Państwu pomóc w trudnych chwilach bądź po prostu umożliwić realizację marzeń.

Pożyczanie nigdy nie było takie proste! Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę, a także pełną dyskrecję. Nie sprawdzamy Państwa opinii u pracodawców, nie wymagamy żadnych zaświadczeń.

Kwota pożyczki
netGotówka to możliwość uzyskania pożyczki w wysokości od 100 do 1000 złotych w przeciągu 15 minut. Maksymalny czas spłaty wynosi 6 tygodni. Pożyczki wypłacamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, jednak wnioski przyjmujemy przez całą dobę dla większej oszczędności Państwa czasu.

Nasze formalności ograniczamy do minimum zależy nam bowiem przede wszystkim na szybkości działania, a co za tym idzie zadowoleniu naszych klientów. To oni są bowiem dla nas najważniejsi. Od lat staramy się spełniać Państwa wymagania i czynimy to z bardzo dobrym skutkiem, o czym świadczą uzyskane przez nas certyfikaty. Wyróżnia nas rzetelność i indywidualne podejście do każdego pożyczkodawcy. Wiemy, że za człowiekiem kryje się jego historia, właśnie dlatego jesteśmy wyrozumiali i cierpliwi. Chętnie wytłumaczymy wszelkie niejasności, chociaż dbamy o to aby wszelkie zapisy były jak najbardziej zrozumiałe.

Szukasz szybkiej pożyczki i firmy, której możesz zaufać? Net Gotówka to idealne miejsce dla Ciebie!