netGotówka

Jak zapewne wiesz, problemy finansowe to w dzisiejszych czasach bardzo częsty problem. Niemniej jednak nie wszyscy z tego powodu narzekają — z punktu widzenia firm pożyczkowych taka sytuacja jest świetna.
Co do tematu tekstu, skupimy się właśnie na pożyczkach. Konkretnie rzecz ujmując, weźmiemy pod uwagę ofertę, którą ma netGotówka (mowa o ofercie, z którą po prostu trzeba się zapoznać).

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zacznijmy od pytania, czy nowi klienci mogą liczyć na taką samą ofertę, jak pozostali? Na stronie firmy nie znajdujemy informacji na temat promocji dla nowych klientów (co nie oznacza, że nie ma żadnych różnic, wystarczy zwrócić uwagę na kwotę pożyczki).

Nowi klienci mogą pożyczyć co najwyżej 2 200 zł, natomiast stali klienci mogą pożyczyć 3 500 zł. Warto też odnieść się do terminu spłaty, otóż okres kredytowania może wynieść nawet 6 tygodni.
Oczywiście dotyczy to wszystkich klientów.

Dla kogo netGotówka? — warunki

Jak zapewne wiesz, ubieganie się o pożyczkę to jedno, z kolei uzyskanie pożyczki to drugie. Warto też skupić się na tym, dlaczego nie wszyscy mogą ubiegać się o pożyczkę.
Niewykluczone, że wiele osób ma na to jedną odpowiedź (naturalnie pieniądze), ale rzeczywistość przedstawia się inaczej. Fakty są takie, że możliwości finansowe to (zapewne) najbardziej popularny powód, ale nie oznacza to tego, że innych powodów nie ma.

Jeśli chcesz wnioskować o pożyczkę, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Osiągnięcie pełnoletności,
  • Polskie obywatelstwo,
  • Zamieszkanie na terytorium Polski,
  • Wynagrodzenie przelewane na własne konto bankowe,
  • Brak zaległości wobec innych instytucji,
  • Brak informacji w rejestrach dłużników, BIK i podobnych rejestrach (chodzi o informacje, wedle których zaliczasz się do nierzetelnych dłużników).
  • Praca na terytorium Polski (firma nie akceptuje zagranicznych dochodów).

Zastanawiasz się nad tym, jak można określić te wymagania? Wszyscy mają prawo do własnych opinii, ale nie wydaje się, że firma ma jakieś szczególne wymagania.

netGotówka — dodatkowe możliwości

Nie ulega wątpliwości, że walka o klientów nigdy się nie kończy. Co za tym idzie, firmy starają się dbać o różne dodatkowe możliwości.

Przechodząc od razu do sedna — na pewno warto podkreślić pożyczki dla Ukraińców. Dokładnie rzecz ujmując, chodzi o obywateli Ukrainy, którzy mieszkają i pracują w Polsce.
Co do kwoty i terminu spłaty, sytuacja jest taka sama jak w przypadku nowych klientów — 2200 zł i pożyczka na co najwyżej 6 tygodni.

Koniecznie trzeba też odnieść się do przelewania pożyczek — nie ma co ukrywać, że długie czekanie na pieniądze może stanowić pewien problem. Jeśli martwi Cię czas oczekiwania na przelew, netGotówka powinna zaspokoić Twoje oczekiwania.

Podczas wysyłania przelewu możliwe są dwie możliwości:

  • Przelew w ramach tego samego banku (dotyczy Alior Banku, Banku Milenium, ING Banku Śląskiego, Inteligo, mBanku, PEKAO SA i PKO BP).
  • Przelew do innego banku (w takiej sytuacji wykorzystywany jest Express Elixir).

Reasumując — pożyczki trafiają na konta klientów naprawdę szybko.