Pożyczka bez dochodów

Pożyczki bez dochodów

Pożyczki bez zarobków


Gdy potrzebujemy pilnie gotówki, rozważamy różne sposoby jej zdobycia. Jednak po dłuższym namyśle i tak wszystko sprowadza się tylko do jednego rozwiązania, którym jest szybka pożyczka. Pożyczka bez zaświadczeń to oferta finansowa, która nie wymaga okazywania zaświadczeń o dochodach. Idealnie nadaje się dla osób, które nie mogą okazać takiego dokumentu. Pracują za granicą albo też w Polsce, ale na umowę o dzieło lub zlecenie. Taką pożyczkę można wziąć zarówno w placówce firmy pozabankowej, jak i też w internecie. Zdecydowana większość pożyczkodawców nie wymaga od klienta żadnych potwierdzeń. We wniosku pożyczkowym zwykle spotkamy się z pytaniem o nasze miesięczne przychody.

Firmy pożyczkowe oczekują zaświadczeń o zarobkach

Dzisiejsze instytucje pozabankowe nie oczekują zaświadczeń o dochodach. Nie ma znaczenia, czy klient zdecyduje się na typową pożyczkę bez zaświadczeń. Czy może jednak wybierze pożyczkę bez BIK lub pożyczkę online. Sposobów na szybkie zdobycie gotówki jest co najmniej kilka. A powyższe są nie tylko dobrym rozwiązaniem, ale też chętnie wybieranym przez dzisiejsze społeczeństwo Szybka pożyczka bez dochodów jest obecnie zupełnie normalną ofertą finansową. Decydują się na nią ci, którzy nie dysponują gotówką. Nie muszą przedstawiać dokumentów o dochodach, a to duży plus względem tych osób, które nie mają stałego źródła dochodów. Ofert finansowych, w ramach których zainteresowani mogą bez problemu zdobyć gotówkę jest bardzo dużo. Powyższe są ofertami najpopularniejszymi. Najchętniej wybieranymi przez współczesnych ludzi, którzy pilnie potrzebują gotówki.

Internetowe pożyczki bez zatrudnienia

Nie mając stałego źródła dochodu, na tradycyjny kredyt nie mamy szans. Rozwiązaniem są szybkie pożyczki przez internet, oferowane na krótszy i dłuższy okres. Pożyczki bez sprawdzania zatrudnienia oferowane przez firmy pozabankowe. W większości nie wymagają przedstawienia zaświadczenia o zatrudnieniu. Nie musisz podawać danych do pracodawcy. A jedynie we wniosku zaznacza się źródło dochodu, czy jest to umowa o pracę, zlecenie, dzieło, renta, emerytura itd. Dobry wybór, gdy potrzebujesz gotówki szybko i nie chcesz bądź nie możesz udokumentować swoich dochodów. Pożyczki bez zaświadczeń daje Vivus, Ekspres Kasa i Ofin. Wszystko można załatwić przez internet i nie trzeba zaświadczenia o zatrudnieniu i dochodach. Te firmy dają bardzo szybkie pożyczki na dowód osobisty. Jak wszystko pójdzie dobrze. To w 15 minut pieniądze będą na koncie.

W firmach pożyczkowych działających na rynku, pierwszą pożyczkę na dowód przez Internet można otrzymać na kwotę od stu złotych do ponad tysiąca złotych. Kwotę pożyczki powiększoną o prowizję za jej udzielenie należy zwrócić po upłynięciu wybranego okresu w całości. Pożyczkę w większości firm udziela się na okres od jednego dnia do maksymalnie 90 dni.

Ważnym aspektem przy udzielaniu pożyczek na dowód jest oprocentowanie. Szybkie kredyty zazwyczaj mają wyższe oprocentowanie od tych rozpatrywanych w standardowej procedurze. Jednak niepodważalną zaletą tych pożyczek jest krótki czas ich załatwiania. Oraz często brak weryfikacji zaświadczeń o zatrudnieniu, oraz o zarobkach. Jest to z pewnością rozwiązanie dobre dla tych, którzy potrzebują szybkiej gotówki. A chwilowo ich sytuacja związana z zarobkami i zatrudnieniem nie jest korzystna. Podsumowując:

Krótki czas analizy wniosku, mimo że nie wymaga dodatkowych zaświadczeń, prowadzi do wyższych odsetek.