Profi Credit

Nie ulega wątpliwości, że ludzie stosunkowo często mają problemy finansowe i nic nie wskazuje na to, aby sytuacja miała ulec zmianie. Niemniej są osoby, w przypadku których taki stan rzeczy jest jak najbardziej pozytywny. Jak zapewne się domyślasz, chodzi o pracowników firm pożyczkowych.

Jeśli chodzi o wstęp, to byłoby na tyle — pora skupić się na temacie tekstu, a tematem tekstu jest oferta, którą ma Profi Credit.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Być może pojawiło się pytanie, czy nowi klienci mogą liczyć na wyjątkowe traktowanie? Jeśli pojawiło się takie pytanie, musisz wiedzieć, że wszyscy klienci mogą skorzystać z takiej samej oferty.
Co do szczegółów, jeśli liczysz na chwilówki, Profi Credit to zły wybór, Profi Credit to firma, która proponuje pożyczki długoterminowe. Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o kwocie? Co by nie mówić, wybór jest spory, ponieważ klienci mogą pożyczyć nawet 25 000 zł.
Oczywiście znaczenie ma też rozłożenie na raty — najkrócej rzecz ujmując, należność może zostać rozłożona nawet na 48 miesięcy (minimalny okres to 6 miesięcy).

Warto też podkreślić, że firma wychodzi naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom. Zadajesz sobie pytanie, co należy przez to rozumieć? Przechodząc od razu do sedna — na stronie firmy trzeba podać tylko imię i telefon. Kiedy te dane zostaną wysłane, zostaje czekanie na kontakt (kontakt powinien nastąpić błyskawicznie).

Istotne jest też to, że Profi Credit proponuje pożyczkę dla osób prywatnych i pożyczkę dla firm.

Dla kogo Profi Credit? — warunki

Koniecznie trzeba też zastanowić się nad tym, kto może skorzystać z oferty. Niektórzy mogą powiedzieć, ze skorzystanie z oferty możliwe jest tylko w przypadku pozytywnej oceny zdolności kredytowej, ale to nie do końca prawda.
Dokładnie mówiąc, odpowiednie możliwości finansowe to niejedyny wymóg.

Oto warunki, które muszą zostać spełnione:

  • Wiek 18-80 lat,
  • Polskie obywatelstwo i polski dowód osobisty,
  • Mieszkanie na terenie Polski (chodzi o osoby, które mieszkają w Polsce na stałe), można też dodać zameldowanie,
  • Otrzymywanie regularnych dochodów,
  • Brak informacji w rejestrach dłużników,
  • Konto bankowe w polskim banku,
  • Posiadanie telefonu komórkowego.

Warto zatrzymać się na moment przy wieku, jakby nie patrzeć, udzielanie pożyczek 18-latkom to większe ryzyko niż w przypadku nieco starszych osób. Innymi słowy — 18-latkowie raczej nie pracują (a nawet jak pracują, to raczej wiele nie zarabiają).
Niektórzy mogą stwierdzić, że jest to przeciwne wymogowi dotyczącemu regularnych dochodów i trudno się z tym nie zgodzić.

Profi Credit — dodatkowe możliwości

Jak zapewne wiesz, firmy pożyczkowe proponują różne udogodnienia, w końcu zadowolenie klientów jest najważniejsze. Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o firmie Profi Credit? Jeśli tak, na pewno trzeba odnieść się do wnioskowania o pieniądze — wnioskowanie może nastąpić telefonicznie lub online.
Nie ulega wątpliwości, że takie podejście zasługuje na docenienie (w końcu wypełnianie wniosku online może sprawić pewne problemy).