Promocyjne oferty

Promocje pożyczkowe

Marzy Ci się szampańska zabawa sylwestrowa w górach, a może właśnie upatrzyłeś sobie nowy samochód, ale nie masz pojęcia skąd wziąć na to wszystko pieniądze? Ten problem dotyka wielu, szczególnie młodych osób, które dopiero rozpoczynają swoją ścieżkę kariery. Brak gotówki to spory kłopoty, szczególnie jeżeli nasze wydatki przeważają dochody, co niestety jest dość powszechne. Teraz możesz sobie z tym poradzić z pomocą promocji pożyczkowych, jakie obecnie dostępne są w wielu firmach pozabankowych. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że nie przepłacasz, a pieniądze pojawią się na czas na Twoim koncie bankowym.

Pożyczka bez prowizji


Wiele osób obawia się skorzystać z oferty chwilówek z uwagi na wysokie oprocentowanie. Tymczasem okazuje się, że ta kwestia wygląda zupełnie inaczej. Instytucje pozabankowe nierzadko proponują identyczne pożyczki, jak te które możemy spotkać w bankach. Warunki ich spłaty są coraz korzystniejsze. Wystarczy przejrzeć kilka ofert aby zauważyć, że w większości z nich pierwsza pożyczka nie jest oprocentowana. Z takiej promocji mogą skorzystać zwłaszcza nowi klienci, którzy nie są jeszcze przekonani do tej formy pożyczania pieniędzy.
Jak to wygląda w praktyce? Wybieramy kwotę pożyczki (zazwyczaj pierwsza pożyczka nie może przekraczać dwóch tysięcy złotych) i zaznaczamy okres spłaty jaki nas interesuje – może to być 30, 60 bądź 90 dni w zależności od rodzaju firmy na jaką się zdecydujemy. Po upływie określonego terminu jesteśmy zobowiązani oddać pożyczoną kwotę. Jeżeli zatem przykładowo pożyczyliśmy 2 tysiące na okres 30 dni, to przed upływem tego czasu powinniśmy oddać równo 2 tys. złotych. To wszystko, bez dodatkowych opłat, ukrytych kosztów czy prowizji. Na tego rodzaju pożyczce możemy tylko zyskać.

Promocje dla stałych klientów


Firmy pozabankowe nie zapominają również o stałych klientach. Co prawda nie mogą oni za każdym razem korzystać z pożyczek bez prowizji, jednak również mają do dyspozycji wiele ciekawych propozycji. Zazwyczaj im częściej pożyczamy pieniądze w danej firmie, tym większą kwotę mamy do dyspozycji przy kolejnym razie. Jeżeli za pierwszym razem mogliśmy pożyczyć maksymalnie do 2 tys. złotych to istnieje duże prawdopodobieństwo, że przy drugim razie, ta kwota wzrośnie nawet do 4 tysięcy, a przy trzecim np. do 5 tysięcy złotych. Niektóre firmy pozabankowe oferują także swoim klientom znacznie większe zniżki, może się bowiem okazać, że np. co piątą pożyczkę otrzymamy za darmo, czyli bez konieczności opłacania prowizji, z czego bez wątpienia warto skorzystać.

Oferty pożyczek pozabankowych stale ulegają przemianom i dostosowują się do współczesnego rynku finansowego oraz  potrzeb swoich klientów, dlatego możemy spodziewać się, że przed świętami Bożego Narodzenia pojawi się wiele atrakcyjnych ofert. Właśnie z tego powodu warto śledzić na bieżące wszystkie oferty tego rodzaju. Być może uda nam się trafić na prawdziwą okazję.

 

 

Lista promocji pożyczek: