Provident

Nie ulega wątpliwości, że o problemach finansowych można usłyszeć stosunkowo często. Zasadniczo nie jest to nic dobrego, ale są osoby, które powinny się z tego cieszyć — oczywiście chodzi o pracowników firm pożyczkowych.
Nawiasem mówiąc, warto zwrócić uwagę na to, jak wiele firm proponuje pożyczki.

Niemniej tematem tekstu nie będzie konkurencja, skupimy się na propozycjach, które ma Provident. Co by nie mówić, jest to oferta, nad którą absolutnie trzeba się zastanowić.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o ofercie, którą ma Provident? Zacznijmy od nowych klientów i co za tym idzie, na pewno warto podkreślić pożyczkę na 5 miesięcy, w przypadku której nie ma żadnych odsetek. Co do szczegółów, maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 2 000 zł (minimum to 500 zł).
Jakby tego mało, jest jeszcze „Pożyczka Wynajmowana” i „Pożyczka na 48 miesięcy”.
„Pożyczka Wynajmowana” dotyczy pożyczki w kwocie 1000-6000 zł, okres spłaty to 12 miesięcy. Jeśli chodzi o konkrety, każde pożyczone 1 000 zł = 50 zł kosztów miesięcznie!
„Pożyczka na 48 miesięcy” również dotyczy obniżek (RRSO 9,87%). Co do kwot i terminu spłaty, termin spłaty raczej jest jasny, natomiast maksymalna kwota to 20 000 zł (minimum to 5 000 zł).

Jak wygląda sytuacja w przypadku stałych klientów? Przede wszystkim trzeba wspomnieć, że nie ma co liczyć na niższe raty. Zadajesz sobie pytanie, jak wygląda sytuacja w przypadku kwot? Sytuacja jest prosta — minimum to 300, natomiast maksimum to 20 000 zł.
Aczkolwiek zatrzymajmy się jeszcze przy terminie spłaty — jaki termin spłaty jest maksymalny? Fakty są takie, że trudno udzielić odpowiedzi. Najkrócej rzecz ujmując, najlepszym sposobem jest zapoznanie się ze stroną firmy (wybrana kwota wpływa na możliwości dotyczące rozłożenia spłaty).

Wypada też wspomnieć o tym, że istnieje również pożyczka dopasowana i co istotne, jest to oferta dla wszystkich. Co więcej, możliwe są tygodniowe raty (odnośnie do szczegółów, po raz kolejny najlepiej zapoznać się ze stroną firmy).

Dla kogo Provident? — warunki

Podczas ubiegania się o pożyczkę podstawowym warunkiem są odpowiednie możliwości finansowe. Warto zadać sobie pytanie, jakie jeszcze warunki trzeba spełnić?

Jeśli chodzi o Provident (oczywiście kluczowe znaczenie ma polityka działalności), można wymienić następujące warunki:

  • Minimum 18 lat,
  • Polskie obywatelstwo,
  • Posiadanie telefonu komórkowego,
  • Regularne źródło dochodu.

Nie ma też co ukrywać, że tworzenie takiej listy zawsze jest w pewien sposób umowne (można jeszcze dodać choćby poprawne wypełnienie wniosku).

Provident — dodatkowe możliwości

Jakby nie patrzeć, firmy toczą nieustanną walkę o klientów i nietrudno zetknąć się z dodatkowymi możliwościami — jak myślisz, czy Provident oferuje coś niecodziennego?

Za dodatkową możliwość trzeba uznać choćby okresową przerwę w spłacie. Co więcej, klienci nie muszą podawać przyczyny (pozostałe szczegóły sobie zostawmy).
Skoro jesteśmy przy niecodziennych możliwościach, wypada też wymienić pakiet medyczny i udzielanie pożyczek dla firm.