Provident

Provident – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 300 – 15 000 PLN

provident pożyczka na ratyPierwsza pożyczka: do 1 500 PLN

Okres spłaty: do 24 miesięcy

Darmowa pierwsza pożyczka: TAK

Możliwość przedłużenia spłaty: NIEzłóż wniosek w provident

RRSO (dla 1 500 PLN): 132,64%

 

 

Provident

to znana firma pożyczkowa, o której z pewnością każdy zdążył już usłyszeć. Nie ma w tym nic dziwnego, bo Provident oferuje swoim klientom bardzo korzystne możliwości spłaty zaciągniętych zobowiązań finansowych. Możesz wybrać chociażby pożyczkę dopasowaną, samoobsługową bądź pożyczkę dla firm. Kwota pożyczki może wynosić zaledwie 300 złotych lub nawet do 15 tysięcy zł! To zależy tylko od Ciebie i Twoich potrzeb. Teraz dodatkowo każdy może liczyć na dodatkowe przywileje w postaci programu Premia Plus. W żadnym innym miejscu nie otrzymasz tak atrakcyjnych warunków umowy!

Program Premia Plus
Program skierowany jest do stałych klientów Providenta, którzy korzystają z jego usługo od przynajmniej dwóch lat i spłacają wszystkie swoje zobowiązania w wyznaczonym terminie.  Trwałe relacje z klientami i obopólne porozumienia to główne czynniki, które skłaniają firmę Provident do tego rodzaju działań. Na czym jednak właściwie polega Program Premia Plus? Jego zalet jest bardzo wiele, należą do nich chociażby preferencyjne warunki pożyczki, a więc przede wszystkim rabaty procentowe, wyższa dostępna kwota pożyczki oraz możliwość udziału w specjalnych akcjach promocyjnych. W Providencie każdy zostaje nagrodzony za terminowe spłacenie pożyczek.

Pożyczka dopasowana
W Providencie pożyczki są idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Skorzystać możesz z pożyczki z tygodniową bądź miesięczną ratą. Do dyspozycji masz również pakiet medyczny oraz pożyczkę za 0 złotych. Jak to działa? Tak to możliwe, teraz możesz spłacić pożyczkę za 0 zł kosztu w okresie miesiąca. Wystarczy, że weźmiesz pożyczkę miesięczną i zapłacisz równowartość jej całkowitej kwoty jeszcze przed pierwszą ratą, a nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów.

Provident to idealny pomysł na pozyskanie dodatkowych środków. Tutaj zasady zawsze są przejrzyste, a cały proces udzielenia pożyczki jest wręcz ekspresowy. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów!