Rapida logowanie i kontakt

Co by nie mówić, firmy pożyczkowe cieszą się naprawdę sporym zainteresowaniem (ponadto na rynku jest wiele firm). Oczywiście wiadomo, z czego to wynika. Warto też od razu zadać sobie pytanie – czy wszystko jest dla wszystkich? Niewykluczone, że ludzie mogą mieć różne opinie na ten temat.
Niemniej opinie nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość – kluczowe są możliwości finansowe.

Co do tematu tekstu, tematem jest oferta, którą ma Rapida.

Czy warto zapoznać się z ofertą, którą ma Rapida?

Zastanawiasz się nad tym, czy warto zwrócić uwagę na Rapidę? Przede wszystkim należy określić oczekiwania. Zresztą załóżmy, że szukasz pożyczek krótkoterminowych – jeżeli szukasz pożyczek krótkoterminowych, oferta nie powinna przypaść do gustu.

Jeśli chodzi o kwotę, maksymalna kwota wynosi 25 000 zł. Z pewnością interesuje Cię również okres spłaty, patrząc pod kątem okresu spłaty, trudno narzekać.
Odnośnie do konkretów, klienci mają następujący wybór:

  • 12 miesięcy
  • 24 miesiące
  • 36 miesięcy
  • 48 miesięcy
  • 60 miesięcy

Nie wiesz, jak można zalogować się na stronie? Jeżeli interesuje Cię logowanie, musisz wiedzieć, że logowanie jest niemożliwe.

Rapida kontakt

Pojawiły się jakieś niejasności i co najważniejsze, nie wiesz, jak sobie poradzić? W takiej sytuacji jest tylko jedno rozwiązanie – zapoznanie się z danymi kontaktowymi.

Dane kontaktowe

Rapida sp. z o.o.
ul. Długa 72
31-146 Kraków

e-mail: czesc@rapidamoney.pl
Telefon: 128813123
www: www.rapidamoney.pl

Rzecz jasna ważne są też godziny pracy.

Godziny pracy
pon. – pt. 9:00 – 18:00
sob. 10:00 – 15:00

Jakie masz zdanie na temat dostępności przez 6 dni w tygodniu? Poza tym trzeba pamiętać o tym, że dostępność nie jest najważniejsza.