Ratka

Ratka – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 1000 – 5 000 PLNratka pożyczka ratalna

Zaświadczenie o dochodach: TAK

Okres spłaty: do 24 miesięcy

Darmowa pierwsza pożyczka: NIE

Możliwość przedłużenia spłaty: NIEzłóż wniosek w ratka

RRSO: 69,55%

 

Ratka.pl


to miejsce, gdzie możesz pożyczyć nawet do 5-ciu tysięcy złotych, bez zbędnej straty czasu i wypełniania setek formalności. Tutaj najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Kim jesteśmy? Ratka to firma, która już od dawna funkcjonuje na rynku finansowym, od wielu lat spełniamy Państwa oczekiwania i udaje nam się czynić to z pozytywnym skutkiem. Poświadcza to przyznany nam certyfikat Odpowiedzialnego Pożyczkodawcy Loan Magazine. To właśnie połączenie rzetelności, indywidualnego podejścia do klienta oraz atrakcyjnej oferty pożyczek sprawiło, że zyskaliśmy zaufanie tysięcy Polaków.

Oferta pożyczkowa

Ratka daje Państwu możliwość uzyskania pożyczki w prosty i szybki sposób. Cały proces odbywa się przez Internet, dzięki czemu obie strony mogą zaoszczędzić mnóstwo czasu. Co najważniejsze, nie musisz nawet posiadać żadnych zabezpieczeń ani poręczeń. W 100% dostosowujemy się do klienta.

Oferujemy pożyczki od 1000 do 5000 złotych na dłuższy okres czasu aniżeli standardowe chwilówki. U nas swoje zobowiązanie możesz spłacać od 6 do 24 miesięcy w dogodnych dla siebie ratach.

Jeżeli potrzebujesz pomocy skonsultuj się z naszym działem obsługi klienta, możesz zrobić to chociażby za pomocą naszej strony internetowej.

Kto może otrzymać pożyczkę w Ratka.pl?
W Ratka.pl o pożyczkę może ubiegać się każdy kto ma co najmniej 20 lat i jednocześnie nie więcej niż 80. Taka osoba nie powinna również figurować w rejestrze dłużników. Kluczowe jest także posiadanie stałego adresu zamieszkania w Polsce oraz wykazanie stałego dochodu (z tytułu umowy o pracę, emerytury bądź renty).

Co musisz zrobić aby otrzymać pożyczkę? Wystarczy, że zajrzysz na naszą stronę internetową i wypełnisz krótki wniosek, w którym podasz podstawowe dane osobowe. Decyzję otrzymasz już w 15 minut drogą mailową lub telefoniczną. 

Pożycz potrzebną sumę bez wychodzenia z domu! Ratka.pl to szansa na szybką i bezproblemową gotówkę. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.