Ratkomat

Masz problemy finansowe i zastanawiasz się nad tym, gdzie można liczyć na pomoc? Nie ma co ukrywać, że wiele firm oferuje pożyczki. Co więcej, oferty są naprawdę różne.
Jeśli chodzi o szczegóły, odnoszenie się do poszczególnych propozycji nie ma sensu, ale jest coś, co po prostu wypada podkreślić — pożyczki dzielą się na krótkoterminowe i długoterminowe.

Przechodząc już do sedna — tematem tekstu będzie oferta, którą ma Ratkomat. Warto też od razu dodać, że Ratkomat proponuje pożyczki długoterminowe (niektórzy mogą też powiedzieć, że chodzi o pożyczki ratalne).

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, jak można określić ofertę? Na pewno trzeba zdawać sobie sprawę z tego, że nowi klienci nie mogą liczyć na jakieś wyjątkowe traktowanie. Odnośnie do konkretów, klienci mogą pożyczyć co najwyżej 1 500 zł.
Co ciekawe, minimalna kwota to 1 100 zł, natomiast okres spłaty zawsze jest taki sam — 6 miesięcy.

Nie ulega wątpliwości, że nietrudno znaleźć ciekawsze propozycje, ale trzeba pamiętać o tym, że oceniać należy wszystko (ważne są choćby dodatkowe możliwości i o tych możliwościach powiemy sobie później).

Dla kogo Ratkomat? — warunki

Jak zapewne wiadomo, nie wszyscy mogą otrzymać pożyczkę (co by nie mówić, kluczowe znaczenie mają możliwości finansowe). Jest to jak najbardziej prawda, ale możliwości finansowe to nie wszystko, co powinno się mieć na uwadze — czasami zdarza się tak, że klienci nie mogą złożyć wniosku.

Oto warunki, które trzeba spełnić, żeby móc złożyć wniosek:

  • Osiągnięcie pełnoletności,
  • Ważny dokument tożsamości,
  • Posiadanie stałego dochodu,
  • Posiadanie telefonu komórkowego.

Jakby nie patrzeć, wymagania są po prostu minimalne.
Nawiasem mówiąc, warto podkreślić, że serwis daje gwarancję natychmiastowej weryfikacji złożonego wniosku. Zresztą wystarczy zadać sobie pytanie, czy jest coś gorszego niż przedłużające się czekanie?

Ratkomat – dodatkowe możliwości

Pora skupić się na zapowiadanych wcześniej dodatkowych możliwościach, wszak Ratkomat może zaskoczyć.

Jeśli chodzi o konkrety, firma zapewnia kupony ze zniżką. Pewnie od razu pojawiło się pytanie, gdzie można wykorzystać te kupony? Najkrócej rzecz ujmując, kupony te można wykorzystać w sklepach znanych marek.
Co trzeba zrobić, żeby taki kupon został przyznany? Tak się składa, że wystarczy złożyć wniosek. Musisz też wiedzieć o tym, że maksymalny rabat, jaki może zostać przyznany to aż 80%.

Kupony ze zniżką to nie wszystko, o czym trzeba pamiętać, czego przykładem jest forma odbioru pieniędzy. Ratkomat proponuje dwie formy odbioru pożyczki, pożyczka może zostać wypłacona na konto bankowe, jak i wypłacona na poczcie.
Być może zdaniem niektórych osób wypłata na poczcie to niepotrzebna propozycja, ale prawda przedstawia się inaczej (sytuacje są różne i co za tym idzie, nigdy nie wiadomo, co się przyda).

Bardzo ważne jest też to, że firma daje możliwość zaciągnięcia pożyczki mimo braku spłaty poprzedniej. Aczkolwiek konieczne jest spełnienie jednego warunku — w przypadku wcześniejsze pożyczki należy spłacić przynajmniej trzy raty.