Smart pożyczka

Smart pożyczka – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 3 000 PLNsmart pożyczka chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 1 000 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Możliwość przedłużenia terminu spłaty: TAK

Pierwsza pożyczka za darmo: TAKzłóż wniosek w Wonga

RRSO (dla pożyczki 3 000 PLN): 1810%

 

Smart pożyczka

to z pewnością mądry wybór dla każdego kto pilnie potrzebuje gotówki. Pożyczka krótkoterminowa w większości przypadków może okazać się dobrym rozwiązaniem naszych problemów, niezależnie czy potrzebujemy gotówki na remont, zakup samochodu czy spłatę innych zobowiązań finansowych. Co musimy zrobić aby ją otrzymać? Pożyczanie nigdy nie było takie proste, wystarczy że wypełnimy formularz.  Z Smart Pożyczką możemy skontaktować się przez internet bądź za pośrednictwem wiadomości SMS. Nieważne gdzie aktualnie się znajdujemy i jaką ilością czasu dysponujemy. Wystarczy już zaledwie godzina by móc cieszyć się przypływem gotówki.

Zalety Smart Pożyczki
Jakie walory niesie z sobą Smart Pożyczka? To wygodna pożyczka online oraz sms, dostępna jest zatem z każdego urządzenia zarówno stacjonarnego, jak również mobilnego. Ponadto możemy liczyć na ultraszybki przelew na nasze konto banków, a co najważniejsze nie potrzebne nam będą żadne dodatkowe dokumenty czy zaświadczenia. Smart Pożyczka nie zawiera także ukrytych opłat. Teraz dostępna jest jeszcze lepsza oferta! Pierwsza pożyczka w wysokości 1000 złotych dostępna jest niemal za darmo. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów w postaci oprocentowania bądź ubezpieczenia. Pożyczasz i oddajesz równo 1000 złotych.

Możliwość przedłużenia okresu spłaty
To dość niespotykane rozwiązanie, jednak Smart Pożyczka doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważne jest zrozumienie i dobry kontakt z klientami. Staramy się jak najlepiej spełniać życzenia i potrzeby naszych klientów. Standardowy okres spłaty pożyczki wynosi do 30 dni, wiemy jednak, że w życiu mogą zdarzyć się różne sytuacje, dlatego oferujemy możliwość przedłużenia okresu spłaty, pod warunkiem, że poinformują nas Państwo o zaistniałym problemie.

Smart Pożyczka to Twoja szansa na pozyskanie dodatkowej gotówki w wysokości do 3 tysięcy złotych. Dzięki nam zrobisz to bezproblemowo i bardzo szybko. Przygotuj dowód osobisty, a już za chwilę będziesz móc dysponować otrzymanymi pieniędzmi.