Smartney logowanie i kontakt

Jak zapewne wiesz, wiele firm oferuje pożyczki. Można powiedzieć, że jest to odzwierciedlenie rzeczywistości, w końcu problemy finansowe to znany temat.
Trzeba też pamiętać o tym, że nie każda oferta jest rozwiązaniem. Zadajesz sobie pytanie, jak to rozumieć? Nie każda pożyczka jest rozwiązaniem, ponieważ należy pożyczać odpowiedzialnie.

Oferta Smartney

Jeśli szukasz pożyczki, może warto zapoznać się z tym, co proponuje Smartney? Przechodząc od razu do sedna — chodzi o pożyczki długoterminowe. Co do kwot, minimum to 5 000 zł, natomiast maksimum to aż 60 000 zł. Interesuje Cię termin? Minimum to pożyczka na 12 miesięcy, z kolei najdłuższy termin to 60 miesięcy.
Warto też podkreślić, że jest jeden warunek – kwota pożyczki nie może wynieść więcej niż 50 000 zł (jeśli jest inaczej, minimalny termin to 51 miesięcy).

Wypada również zaznaczyć, że możliwość logowania się na stronie jest równoznaczna z zaciągnięciem pierwszej pożyczki (także potencjalni klienci nie mogą zalogować się na stronie).

Smartney kontakt

Co się dzieje, kiedy pojawiają się jakieś niejasności? W takiej sytuacji jest tylko jedno rozwiązanie — jak najszybsze zapoznanie się z danymi kontaktowymi.

Dane kontaktowe

Smartney Sp. z o.o.
ul. Krakowiaków 46
02-255 Warszawa

e-mail: kontakt@smartney.pl
telefon: 22 528 88 88
www: www.smartney.pl

Oczywiście trzeba również pamiętać o godzinach pracy – można wręcz dodać, że godziny pracy są najważniejsze.

Godziny pracy:
Pon. – Pt. 8.00 – 21.00
Sb. – Niedz. 9.00 – 16.00

Jakby nie patrzeć, trudno narzekać (nie wszystkie firmy zapewniają dostępność przez 7 dni w tygodniu).