Smartney

Masz problemy finansowe i co za tym idzie, rozglądasz się za zaufanymi ofertami? Jeśli tak, musisz zwrócić uwagę na ofertę, którą ma Smartney. Niemniej jednak od razu trzeba coś podkreślić — kiedy chodzi o pożyczki, kluczowe znaczenie mają Twoje możliwości finansowe.
Można więc powiedzieć, że tekst ten ma charakter informacyjny, co nie zmienia faktu, że oferta Smartney jest bardzo ciekawa (o szczegółach w dalszych częściach tekstu).

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Kiedy mowa o pożyczkach, warto wyodrębnić podział na nowych i starych klientów (starych, czyli takich, którzy korzystali z usług firmy). Oczywiście mowa o pożyczce w jakiejś konkretnej firmie — co by nie mówić, poszukiwanie nowych klientów to proces, który nigdy się nie kończy.
Warto też zadać sobie pytanie, interesują mnie pożyczki krótkoterminowe czy długoterminowe?

Jeśli chodzi o Smartney, klienci mają do wyboru tylko pożyczki długoterminowe. Co do ewentualnej oferty dla nowych klientów, wszyscy klienci mają takie same warunki.
Ponadto trzeba też wspomnieć o kwotach i okresie spłaty. Przechodząc od razu do sedna — firma wychodzi naprzeciw pojawiającym się oczekiwaniom, minimalna kwota pożyczki to 1000, natomiast maksymalna to 50 000 zł.
Odnośnie do okresu spłaty, sytuacja jest odrobinę skomplikowana. Zacznijmy od tego, że minimalny okres to 12 miesięcy, a maksymalny to 60 miesięcy. Aczkolwiek trzeba mieć na uwadze, że jest jeden wyjątek — pożyczka powyżej 50 000 zł = minimalny okres to 51 miesięcy.

Dla kogo Smartney? — warunki

Zadajesz sobie pytanie, kto może skorzystać z oferty? Najkrócej rzecz ujmując, z oferty mogą skorzystać wszyscy, którzy pozytywnie przejdą weryfikację.
Niemniej trzeba podejść do tematu nieco bardziej szczegółowo — jak zapewne wiadomo, nie wszyscy mogą złożyć wniosek i rzecz jasna nie dzieje się to bez powodu.

Oto warunki, które należy spełnić, żeby móc złożyć wniosek:

  • Wiek 25-70 lat,
  • Posiadanie rachunku bankowego.

Nie ma co ukrywać, że są duże powody do optymizmu, ale musisz pamiętać o tym, że wszystkim firmom powinno zależeć na odpowiedzialnym pożyczaniu. Interesują Cię szczegóły? Jeśli tak, na pewno warto zaznaczyć, że tradycyjne dokumenty dochodowe zostały zastąpione weryfikacją na podstawie rachunku bankowego.

Smartney — dodatkowe możliwości

Tak jak już było mówione, poszukiwanie nowych klientów to proces, który nigdy się nie kończy. Jakby nie patrzeć, fakt ten ma spory wpływ na to, co się dzieje. Maksymalnie upraszczając, firmy starają się zaskakiwać klientów.

Jakie dodatkowe rozwiązania zapewnia Smartney? Na pewno można nawiązać do wypłaty gotówki — jak wiadomo, Smartney nie wykorzystuje tradycyjnych dokumentów dochodowych (a takie podejście przekłada się na szybsze rozpatrywanie wniosków).
Ktoś może powiedzieć, że najważniejszy jest czas dotarcia przelewu i rzecz jasna trudno się z tym nie zgodzić. Co do czasu dotarcia przelewu, Smartney współpracuje z systemem szybkich przelewów DotPay.

Czy jest jeszcze coś, o czym przydałoby się wspomnieć? Można jeszcze dodać, że wszystko odbywa się online, a to zawsze spora wygoda.