Soho

Soho – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 4 000 PLN

Pierwsza pożyczka: do 1 000 PLNsoho chwilówka pożyczka

Okres spłaty: 30 dni

RRSO(dla pożyczki 1 000 PLN): 1421,6%

złóż wniosek w Soho

Możliwość przedłużenia okresu spłaty: NIE

Darmowa pierwsza pożyczka: TAK

Weryfikacja kredytobiorców: NIE

 

Soho

to propozycja dla osób, które szukają rozwiązania swoich problemów finansowych. Jeżeli potrzebujesz gotówki „na już”, to trafiłeś w dobre miejsce. Tutaj załatwisz wszystko bez zbędnych formalności, które tylko wydłużają proces przyznania pożyczki. Na jaką sumę możesz liczyć? Jeżeli jesteś nowym klientem Soho i ubiegasz się o pierwszą pożyczkę to mamy do zaproponowania 1000 złotych. Co ważniejsze dostaniesz je zupełnie za darmo! Co to oznacza? Od kwoty Twojej pożyczki nie będą naliczane żadne odsetki ani tym bardziej dodatkowe opłaty. Oddajesz tyle ile pożyczasz. W przypadku drugiej i każdej, kolejnej pożyczki, możesz liczyć nawet na 4000 złotych. Za każdym razem okres spłaty wynosi 30 dni. Pożyczkę oddajesz w jednej racie, w dzień uzgodniony wcześniej z konsultantem bądź wykazany w formularzu.

Chat z konsultantem
Potrzebujesz porady eksperta? Chcesz się dowiedzieć jak przebiega spłata pożyczki i jaki wariant będzie dla Ciebie najkorzystniejsze? Nie ma problemu! Na stronie Soho
 dostępny jest z chat z konsultantem, który odpowie na wszystkie Twoje pytania. Dobre relacje z klientami są dla nas najważniejsze właśnie dlatego staramy się jak najlepiej potrafimy budować zaufanie i wzajemny kontakt. U nas nie ma żadnych ukrytych opłat czy niedomówień. Stawiamy przede wszystkim na szczerość, jasne zasady zawsze są najważniejsze. Sprawdź ile możesz zyskać dzięki pożyczkom od Soho!

Osoby, które spłacają swoje zobowiązania w terminie mogą liczyć na ciekawe bonusy. Dodatkowe koszty mogą zostać naliczone wyłącznie w sytuacji, przekroczenia terminu spłaty udzielonej pożyczki. W tym samym czasie można uzyskać tylko jedną pożyczkę. Zobowiązanie każdy może spłacić przed upływem terminu określonego w umowie.

Na pożyczkę w Soho może liczyć każdy kto ma klarowną sytuację finansową i nie jest zadłużony w inny banku bądź instytucji pozabankowej. W innym razie wniosek o pożyczkę może zostać odrzucony.