SuperGrosz

Masz kłopoty finansowe i co za tym idzie, szukasz odpowiedzi na pytanie, co robić? Niewykluczone, że konieczne jest zaciągnięcie pożyczki, aczkolwiek wypada od razu coś dodać – pożyczka nie zawsze jest rozwiązaniem problemu (trzeba pamiętać o tym, że należy pożyczać odpowiedzialnie).
Jeśli chodzi o temat tego tekstu, skupimy się na ofercie, którą ma SuperGrosz – niewykluczone, że jest to oferta, której szukasz.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Jak zapewne wiesz, mnóstwo firm udziela pożyczek i co by nie mówić, można zetknąć się z różnymi propozycjami. Niemniej powiemy sobie teraz o naprawdę ciekawej ofercie (zasadniczo wszyscy mają prawo do własnych opinii, ale z faktami nie ma, co dyskutować).

Przechodząc od razu do sedna – SuperGrosz proponuje pożyczki długoterminowe, czyli pożyczki na raty.
Co do maksymalnej kwoty pożyczki, należy wyróżnić podział na nowych i dotychczasowych klientów (nowi klienci mogą ubiegać się co najwyżej o 10 000 zł, stali klienci mogą liczyć na kwotę o 5000 zł wyższą). Rzecz jasna znaczenie ma również termin spłaty – okres spłaty może wynieść 4, ale i 48 miesięcy.
Jakby nie patrzeć, firma stara się zaspokajać różne oczekiwania.

Koniecznie trzeba też wspomnieć o nowej promocji dla nowych klientów, promocji polegającej na tym, że RRSO pożyczki może wynieść tylko 55%. Zastanawiasz się nad tym, jakie warunki stawia firma? Jeśli tak, wiedz, że warunek jest tylko jeden – rozłożenie spłaty na 36 rat!

Dla kogo SuperGrosz? – warunki

Pora skupić się na warunkach, które muszą zostać spełnione, żeby pożyczka została przyznana. Być może niektórzy uważają, że wystarczą odpowiednie możliwości finansowe, ale rzeczywistość przedstawia się w inny sposób. Fakty są takie, że możliwości finansowe są najważniejsze, ale dopiero na samym końcu (tak umownie mówiąc).
W związku z tym wcześniej należy spełnić pewne warunki. Zadajesz sobie pytanie, o co chodzi? Najlepiej będzie, jeśli wymienimy sobie wszystkie wymagania.

Jeżeli interesuje Cię oferta, która ma SuperGrosz, sprawdź, czy spełniasz następujące warunki:

  • Wiek 21-80 lat,
  • Stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski,
  • Zameldowanie na terenie Polski,
  • Posiadanie polskiego obywatelstwa i ważnego dowodu osobistego,
  • Status konsumenta w rozumieniu polskiego prawa,
  • Posiadanie telefonu komórkowego,
  • Własny adres e-mail.

Jakie wnioski można wyciągnąć? Wydaje się, że nie są to jakieś wyjątkowe wymagania i największy problem może stanowić wiek.

SuperGrosz – dodatkowe możliwości

Warto również nawiązać do dodatkowych możliwości, walka o klientów toczy się na różnych płaszczyznach. Co za tym idzie, trzeba też zadać pytanie, co proponuje SuperGrosz?

Na pewno dodatkową możliwością jest to, że pożyczkobiorcy nie muszą posiadać konta bankowego. Dokładniej rzecz ujmując, wiąże się to z weryfikacją danych poprzez czek GIRO.
Co do konkretów, weryfikacja poprzez czek GIRO oznacza konieczność udania się na pocztę. Można również dodać, że trzeba mieć dowód osobisty i SMS ze stosownym kodem (SMS wysyłany jest po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku).