Super Rata

Masz problemy finansowe i myślisz nad zaciągnięciem pożyczki? W takiej sytuacji jesteś jedną z osób, do których skierowany jest ten tekst. Dokładnie rzecz ujmując, tematem tekstu są propozycje, które ma Super Rata.
Warto też od razu dodać, że mowa o ofercie, z którą po prostu trzeba się zapoznać.

Pamiętaj też o tym, że to wcale nie oznacza, iż mowa o ofercie, której szukasz – zawsze najważniejsze są możliwości finansowe.

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Jak zapewne wiesz, pożyczki można podzielić na krótkoterminowe i długoterminowe (pożyczki na raty). Najczęściej jest tak, że klienci danej firmy mogą liczyć na jedno lub drugie, aczkolwiek są też wyjątki. Niemniej jednak Super Rata nie jest takim wyjątkiem – wśród propozycji są pożyczki na raty.

Zastanawiasz się nad tym, czy nowi klienci mogą liczyć na jakieś wyjątkowe propozycje? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że nie ma, o czym mówić – firma nie zadbała o propozycje skierowane wyłącznie do nowych klientów.
Co do szczegółów, trudno odnieść się do kwoty, gdyż sytuacja jest nieco zagmatwana. Zresztą wszystko powoli – jeśli chodzi o kwotę, wybór waha się od 1 000 do 3 000 zł. Co ciekawe, nie możemy wybrać okresu spłat, ponieważ do wyboru jest tylko wysokość rat.
Mimo to nietrudno ustalić, że minimalny okres spłaty to 6, natomiast maksymalny to 12 miesięcy.

Być może pojawiło się pytanie, co w tym jest takiego zagmatwanego? Przechodząc od razu do konkretów – na stronie głównej można znaleźć ofertę premium i co najistotniejsze, kwota pożyczki to 3 737 zł (okres spłaty to 12 miesięcy).

Dla kogo Super Rata? – warunki

Pora skupić się na tym, jakie warunki należy spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę. Co by nie mówić, odpowiednie możliwości finansowe są ważne, ale na samym końcu (na początku trzeba spełnić pewne warunki). Można też pokusić się o stwierdzenie, wedle którego niektóre wnioski odrzucane są automatyczne i zawsze wiąże się to z niespełnieniem jakiegoś warunku (czy też jakichś warunków).

Jeśli interesuje Cię oferta, którą ma Super Rata, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Ukończenie 21 lat,
  • Posiadanie numeru PESEL,
  • Posiadanie stałego źródła dochodu (wypada o tym wspomnieć, ponieważ są prace tymczasowe).
  • Stałe miejsce zamieszkania,
  • Brak negatywnej historii kredytowej (chodzi o BIK, BIG InfoMonitor, KRD i BIK S.A.).

Jakby nie patrzeć, nie są to jakieś szczególne wymagania, choć brak negatywnej historii kredytowej może stanowić pewien problem. W sumie to samo można też powiedzieć na temat wieku.

Super Rata – dodatkowe możliwości

Koniecznie trzeba też wspomnieć, że firmy zapewniają różne dodatkowe możliwości, walka o klientów to coś, co toczy się na naprawdę różnych polach. Co za tym idzie, czas zadać pytanie, czy Super Rata zapewnia jakieś dodatkowe możliwości?

Dodatkową opcją jest choćby możliwość zaciągnięcia pożyczki, zanim dojdzie do spłaty poprzedniej. Niemniej jednak konieczne jest spełnienie dwóch warunków – te warunki to brak problemów ze spłatą (rzecz jasna chodzi o raty, które zostały uregulowane) i odczekanie 130 dni.