SuperGrosz logowanie i kontakt

Potrzebujesz pieniędzy i w związku z tym rozważasz pożyczkę? Jeżeli myślisz o pożyczkę, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie każda propozycja jest warta zainteresowania. Zastanawiasz się nad tym, co jest tego powodem? Odpowiedź jest prosta – przede wszystkim liczą się możliwości finansowe.
Odnośnie do tematu tekstu, skupimy się na stronie supergrosz.pl.

Czy warto zwrócić uwagę na ofertę?

Zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć na temat propozycji? Na pewno trzeba podkreślić, że w ofercie są tylko pożyczki na raty. Jeśli chodzi o kwotę, najwyższa możliwa kwota to 15 000 zł, aczkolwiek nie dotyczy to pierwszej pożyczki (nowi klienci mogą pożyczyć co najwyżej 10 000 zł). Warto też odnotować, że minimalna kwota to 1 000 zł.
Interesuje Cię również okres spłaty? Co by nie mówić, spełniane są różne oczekiwania – najdłuższy okres spłaty to 48 miesięcy (minimum to 4 miesiące).

Wypada też wspomnieć o logowaniu – musisz wiedzieć, że logować się mogą tylko klienci (także wnioskowanie o pierwszą pożyczkę jest równoznaczne z rejestracją).

SuperGrosz kontakt

Czasami nie wszystko jest zrozumiałe – jak należy postąpić, kiedy są jakieś niejasności? Zdaje się, że najlepszym wyjściem jest skorzystanie z danych kontaktowych.

Dane kontaktowe

Aiqlabs Sp. z o.o.
ul. Inflancka 11/27
00-189 Warszawa

e-mail: kontakt@supergrosz.pl
telefon: 22 102 15 00
www: supergrosz.pl

Oczywiście istotne są też godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 08:00 – 20:00
Sob. 09:00 – 17:00

Jaka jest Twoja ocena dostępności? Wszyscy mają prawo do własnej oceny, ale chyba trudno narzekać.