Szybka Moneta logowanie i kontakt

O problemach finansowych słyszy się stosunkowo często, nie ma chyba co do tego żadnych wątpliwości. Jak należy postępować, kiedy brakuje pieniędzy? Czy pożyczka jest dobrym rozwiązaniem? Jeżeli myślisz o pożyczce, musisz wiedzieć, że należy pożyczać odpowiedzialnie.

Co powiesz na ofertę, którą ma Szybka Moneta? Jeśli nie wiesz, o czym mowa, czytaj dalej.

Szybka Moneta – o co chodzi?

Jak zapewne wiesz, mnóstwo firm proponuje pożyczki i tematem tekstu jest jedna z ofert. Zadajesz sobie pytanie, czego mogę się spodziewać? Na pewno trzeba podkreślić, że w ofercie są pożyczki krótkoterminowe (najdłuższy okres spłaty to 30 dni). Co do kwoty, maksymalna kwota to 7 000 zł, ale musisz o czymś wiedzieć – firma docenia lojalność.

Odnośnie do szczegółów, jeśli pożyczasz po raz pierwszy, najwyższa możliwa kwota to 3 000 zł (co więcej, pierwsza pożyczka jest za darmo). Później kwota systematycznie wzrasta -> do 4 000 zł przy drugiej pożyczce -> do 5 000 zł przy trzeciej pożyczce -> do 6 000 zł przy czwartej pożyczce -> do 7 000 zł przy piątej pożyczce.

Zatrzymajmy się jeszcze przy logowaniu – logować się mogą tylko klienci (ubieganie się o pierwszą pożyczkę niesie za sobą konieczność założenia konta).

Szybka Moneta kontakt

Zastanawiasz się nad tym, co należy zrobić, kiedy nie wszystkie informacje są zrozumiałe? Przede wszystkim trzeba spojrzeć na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

Vega sp. z o.o.
ul. Bociana 20
31-231 Kraków
e-mail: biuro@szybka-moneta.pl
telefon: 12 357 43 58
www: www.szybka-moneta.pl

Istotne są również godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 8:00 – 16:00
Dostępność to coś, na co niewątpliwie można narzekać, ale priorytet to coś innego.