Szybka moneta

Masz problemy finansowe i myślisz o pożyczce? Jeżeli interesuje Cię pożyczka, musisz zdawać sobie sprawę z bardzo ważnego faktu — najważniejsze są możliwości finansowe. Można powiedzieć, że możliwości finansowe determinują rzeczywistość.
Co do ofert, skupimy się na tym, co proponuje Szybka Moneta. Zastanawiasz się nad tym, co należy przez to rozumieć? Odpowiedź znajdziesz w tekście.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zacznijmy od tego, że nowi klienci mogą liczyć na specjalne traktowanie — domyślasz się, co to może oznaczać? Co by nie mówić, sprawa jest prosta, Szybka Moneta proponuje darmową pożyczkę dla nowych klientów.
Zadajesz sobie pytanie, jakie są warunki? Jeśli chodzi o kwotę, maksimum to 3 000 zł (minimum to 500 zł). Co do okresu spłaty, najdłuższy możliwy termin to 30 dni (minimum to 5 dni).

Pora nawiązać do dotychczasowych klientów — maksymalna kwota to 7 000 zł (minimum to samo), natomiast okres spłaty jest taki sam jak w przypadku nowych klientów.
Koniecznie trzeba też dodać, że dotychczasowi klienci mogą otrzymać 15% rabatu. Dokładnie mówiąc, chodzi o promocję trwającą od 29 stycznia 2019 roku, kiedy będzie koniec, nie wiadomo — promocja obowiązuje do odwołania (szczegóły na stronie działalności).

Dla kogo Szybka Moneta? — warunki

Czas zadać sobie pytanie, jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę? Fakty są takie, że odpowiednia sytuacja finansowa to nie wszystko, o czym należy pamiętać. Powiedzmy, że zawsze są pewne dodatkowe warunki.

Jeśli interesuje Cię oferta, którą ma Szybka Moneta, musisz pamiętać o następujących wymaganiach:

  • Obywatelstwo Rzeczypospolitej Polski,
  • Wiek 20-75 lat,
  • Spłacenie ostatniej zaciągniętej pożyczki (oczywiście jest to warunek, który dotyczy tylko dotychczasowych klientów).

Jakby nie patrzeć, warunków nie ma zbyt wiele i co najistotniejsze, ewentualny problem wydaje się tylko jeden — wiek. Niemniej jednak nie ma się czemu dziwić, osiągnięcie pełnoletności nie musi oznaczać uzyskiwania sporych dochodów (czy też jakichkolwiek dochodów).
Można powiedzieć, że dopiero 20-latkowie są wiarygodni, choć rzecz jasna każda sytuacja rozpatrywana jest oddzielnie.

Szybka Moneta — dodatkowe możliwości

Jak zapewne wiesz, wiele firm oferuje pożyczki. Co prawda nie wszystko jest dla wszystkich, ale z perspektywy walki o klientów nie ma to znaczenia. Najkrócej rzecz ujmując, firmy starają się wychodzić naprzeciw różnym oczekiwaniom (darmowa pożyczka to nie wszystko).

Jak można określić propozycje, które ma Szybka Moneta? Jeśli zastanawiasz się nad tym, na pewno trzeba nawiązać do ubiegania się o pożyczkę. Tak się składa, że Szybka Moneta zapewnia szybką weryfikację dzięki usłudze Kontomatik.

Koniecznie wypada też odnieść się do grona klientów, wszak proponowane pożyczki dzielą się na pożyczki konsumenckie i pożyczki dla firm. Minimalna kwota pożyczki dla firm to 3 000, natomiast maksymalna to 15 000 zł. Okres spłaty waha się od miesiąca do sześciu miesięcy.
Warto też dodać, że czas oczekiwania na pożyczkę dla firm jest znacznie dłuższy niż w przypadku pożyczki konsumenckiej (szczegóły na stronie działalności).