TAKTO

Nie ma co ukrywać, że problemy finansowe to temat, o którym słychać stosunkowo często. Bardzo ważne jest też to, że rynek odpowiada na pojawiające się problemy (wiele firm zajmuje się udzielaniem pożyczek).
Niemniej trzeba pamiętać o tym, że nie wszystko jest dla wszystkich, ogromne znaczenie mają możliwości finansowe. Nawiasem mówiąc, odpowiedzialne pożyczanie to coś, na czym powinno zależeć pożyczkobiorcom, ale i pożyczkodawcom.

Koniecznie trzeba też dodać, że tematem tekstu jest oferta, którą ma TAKTO Finanse (TAKTO Finanse proponuje pożyczki na raty).

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o ofercie? Jeśli zastanawiasz się nad tym, czy nowi klienci mogą liczyć na wyjątkowe traktowanie, nie ma o czym mówić. Mówiąc wprost — oferta jest dla wszystkich dokładnie taka sama.
Co do szczegółów, maksymalna kwota pożyczki to 25 000 zł (jak widać, firma stara się zaspokajać różne problemy). Jeśli chodzi o okres spłaty, minimum to 6 miesięcy, natomiast maksimum to 36.

Warto też odnieść się do czasu oczekiwania na decyzję. Jeżeli obawiasz się, że na decyzję trzeba będzie czekać bardzo długo, Twoje obawy nie mają potwierdzenia w rzeczywistości — decyzja może zostać podjęta nawet w ciągu godziny.
Interesuje Cię również czas oczekiwania na przelew? Musisz wiedzieć, że pieniądze mogą pojawić się na koncie w ciągu 15 minut (rzecz jasna licząc od wydania pozytywnej decyzji), wypada też od razu dodać, że jest to związane z usługą BlueMedia.

Dla kogo TAKTO? – warunki

Zawieranie umowy może nastąpić na dwa sposoby — do wyboru jest rozmowa telefoniczna lub wizyta kuriera. Oczywiście trzeba też pamiętać o tym, że zawieranie umowy nie zawsze jest możliwe i nie chodzi o pieniądze.
Każda firma ma jakąś politykę, przez którą część klientów jest odrzucana automatycznie (tak ogólnie rzecz ujmując).

Oto warunki, które należy spełnić, żeby móc złożyć wniosek:

  • Wiek 21-75 lat,
  • Adres zameldowania i zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej Polski,
  • Dostarczenie wymaganego dokumentu (potwierdzenie źródła dochodu).

Zatrzymajmy się przy dostarczeniu wymaganego dokumentu.
Zacznijmy od tego, że TAKTO akceptuje różne źródła dochodu. Co do konkretów, na stronie działalności należy zaznaczyć źródło dochodu (kiedy zaznaczysz odpowiednie źródło dochodu, na stronie pojawi się komunikat dotyczący wymaganego dokumentu).

Warto też podkreślić, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby udokumentować kilka źródeł dochodu.

TAKTO – dodatkowe możliwości

Być może pojawiło się pytanie, czy firma zapewnia jakieś dodatkowe możliwości? Jeśli tak właśnie było, pora odnieść się do pożyczania. Przechodząc od razu do sedna — klienci mogą mieć dwie pożyczki jednocześnie, ale konieczne jest spełnienie jednego warunku — warunek polega na spłacie 6 rat pierwszej pożyczki.
Nie ulega wątpliwości, że taka sytuacja może okazać się dużym ułatwieniem, ale trzeba też pamiętać o zwiększonym ryzyku (pożyczka to zawsze mniejsze lub większe ryzyko, nie można wszystkiego przewidzieć).

Ponadto ważne jest też to, co już zostało powiedziane — chodzi o dwie możliwości zawarcia umowy i akceptowanie różnych źródeł dochodu.