Tani Kredyt logowanie i kontakt

Szukasz pożyczki i jak do tej pory Twoje poszukiwania są bezskuteczne? Jeśli tak, trzeba podkreślić, że nie wszystko jest dla wszystkich.

Warto też odnieść się do tematu tekstu – jak zapewne wiesz, na rynku jest wiele ofert. Niemniej jednak nie oznacza to skupiania się na różnych propozycjach – tematem tekstu jest Tani Kredyt.

Czy Tani Kredyt to dobry wybór?

Jeśli zadajesz sobie pytanie, czy oferta jest warta zainteresowania, przede wszystkim skup się na swoich możliwościach (możliwościach finansowych rzecz jasna).
Co do oferty, musisz wiedzieć, że wśród propozycji są tylko pożyczki krótkoterminowe. Warto też od razu dodać, że najdłuższy możliwy termin to 30 dni.
Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o kwotach? Jeżeli pożyczasz po raz pierwszy, maksymalna kwota to 3 100 zł, później kwota wzrasta do 7 000 zł. Istotne jest też to, że pierwsza pożyczka to pożyczka za darmo.

Zatrzymajmy się jeszcze na moment przy logowaniu (żeby uniknąć niejasności) – założenie konta jest równoznaczne z wnioskiem o pożyczkę.

Tani Kredyt kontakt

Niemniej o nieporozumienia nietrudno, w końcu nie sposób wszystko przewidzieć. Niewykluczone, że od razu pojawiło się pytanie, co robić, kiedy pojawiły się jakieś niejasności? Na dobrą sprawę nie ma się nad czym zastanawiać – wystarczy spojrzeć na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

Alfa Finance Sp. z o.o.
ul. Nowogrodzka 50/54 lokal 428
00-695 Warszawa

e-mail: info@tanikredyt.pl
telefon: 22 380 23 73
www: www.tanikredyt.pl

Ważne są też godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 08:00 – 21:00
Sob. – Niedz. 09:00 – 17:00

Jakie jest Twoje zdanie na temat dostępności? Co by nie mówić, dostępność przez 7 dni w tygodniu to nie jest standard.