Tani Kredyt

Tani Kredyt – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 200 – 4 000 PLNTani kredyt chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 1 700 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Darmowa pierwsza pożyczka: TAKzłóż wniosek w tani kredyt

Możliwość przedłużenia spłaty: TAK

RRSO (dla 600 PLN): 1410,33%

 

Tani kredyt

to jak sama nazwa wskazuje idealna alternatywa dla osób, które poszukują niedrogiej, szybkiej pożyczki. Nieważne na jaki cel chcesz przeznaczyć pieniądze, ważne że my wiemy jak możemy Ci pomóc. Dzięki nam pozyskasz pieniądze nawet w przeciągu 15 minut, a jedyne co musisz zrobić to wypełnić formularz, który dostępny jest na naszej stronie internetowej.

Pierwsza pożyczka bez dodatkowych opłat
Jak to jest możliwe? U nas marzenia się spełniają! Tani Kredyt to szansa na otrzymanie pierwszej pożyczki w wysokości do 1700 złotych bez żadnych dodatkowych opłat. Zapomnij o oprocentowaniu czy ukrytych kosztach. Tutaj panują jasne zasady, a Ty oddajesz tyle samo ile pożyczasz. Oferta skierowana jest do każdego bez wyjątku! Zrealizuj swoje plany, nie czekaj, teraz jest to jeszcze prostsze niż myślisz.

Jakie są warunki otrzymania pożyczki?
Na Tani Kredyt może liczyć każdy kto jest obywatelem Polski i posiada ważny dowód osobisty, a także aktywny profil klienta na stronie internetowej. Istotny będzie także określony wiek, który powinien zawierać się w przedziale 21-65 lat. Istotne jest również aby osoba ubiegająca się o pożyczkę nie była wpisana w jakimkolwiek rejestrze dłużników. Poza tym potrzebne będzie jeszcze własne konto bankowe oraz aktywny numer telefonu komórkowego.

Zalety pożyczek od Tani Kredyt
U nas najważniejsze są potrzeby naszych klientów, to właśnie oni stoją zawsze na pierwszym miejscu. Z tego powodu staramy się cały czas polepszać naszą ofertę. Za pierwszym razem każdy może liczyć na pożyczkę bez dodatkowych kosztów. Zapomnij o dodatkowych kosztach. Jeżeli oddasz pożyczoną kwotę w terminie, nie będzie musiał nic dopłacać. Sprawdź sam i przekonaj się jakie to proste!

Chcesz otrzymasz pożyczkę? Teraz nie musisz nawet wychodzić z domu! Wszystkie formalności możesz załatwić przez Internet. Tani Kredyt to nowy wymiar pożyczania! Pożyczka dostosowana do Twoich potrzeb jest dostępna na wyciągnięcie ręki.