Tani Kredyt

Zastanawiasz się nad zaciągnięciem pożyczki? Jednocześnie towarzyszą Ci pewne wątpliwości? Jeśli są jakieś wątpliwości, zapoznanie się z tym tekstem jest koniecznością. Dokładnie rzecz ujmując, tematem tekstu będzie oferta, którą ma Tani Kredyt – kto wie, może ta oferta jest tym, czego szukasz?

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Zadajesz sobie pytanie, czy nowi klienci mogą liczyć na pożyczkę za darmo? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że pożyczka za darmo jest jak najbardziej możliwa. Co do szczegółów, maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 3 100 zł. Odnośnie do terminu spłaty, nie ma nic zaskakującego (minimum to 5, natomiast maksimum to 30 dni).
Pora powiedzieć coś o dotychczasowych klientach. Zacznijmy może od terminu spłaty – w przypadku terminu spłaty nie ma żadnej różnicy. Jeżeli chodzi o kwotę, jest inaczej, czego zresztą nietrudno się domyślić – maksymalna kwota, o jaką można wnioskować to 7 000 zł.

Dla kogo Tani Kredyt? – warunki

Czas odnieść się do tego, jakie warunki należy spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę. Co by nie mówić, odpowiednie możliwości finansowe to nie wszystko, o czym powinno się pamiętać.

Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę, konieczne jest spełnienie następujących warunków:

  • Posiadanie ważnego dowodu osobistego,
  • Posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polski,
  • Wiek 20-75 lat,
  • Posiadanie konta bankowego,
  • Brak informacji w rejestrach dłużników (rzecz jasna mamy na myśli naruszenie obowiązku terminowego dokonania zapłaty).
  • Posiadanie aktywnego numeru telefonu komórkowego.

Co można powiedzieć na temat tych kryteriów? Wszyscy mają prawo do swoich opinii, aczkolwiek uczciwie trzeba przyznać, że nie są to jakieś szczególne wymagania. Warto też przy okazji odnieść się do wieku, jak widać, pełnoletność nie zawsze oznacza możliwość ubiegania się o pożyczkę.

Co do szczegółów, kluczowa jest polityka firmy – zdarza się, że firmy niejako z urzędu dyskwalifikują niektóre osoby. Najkrócej rzecz ujmując, niektóre firmy uważają, że osoby w pewnym wieku nie są wiarygodnymi pożyczkobiorcami.
Zresztą wystarczy zadać sobie pytanie, jak często nastolatkowie mają stałą i co równie ważne, dobrą pracę?

Tani Kredyt – dodatkowe możliwości

Polityka działalności to temat, który warto kontynuować. Niemniej jednak teraz skupimy się na innym kontekście, skupmy się na zaskakiwaniu klientów (co oczywiście ma przełożyć się na zainteresowanie ofertą). Co za tym idzie, czas odpowiedzieć na pytanie, czy Tani Kredyt zapewnia jakieś dodatkowe możliwości?
Na pewno jesteśmy przy temacie, o którym można dyskutować długo, ale bez wątpienia trzeba odnieść się do weryfikacji wniosku o pożyczkę. Krótko mówiąc – firma zapewnia weryfikację danych za pomocą usługi Kontomatik.

Należy również wspomnieć o Biurze Obsługi Klienta, a konkretnie o godzinach pracy – musisz wiedzieć, że Biuro Obsługi Klienta działa przez cała tydzień. Jeśli chodzi o dokładne godziny pracy, konieczny jest podział na dni robocze oraz soboty i niedziele.
W dni robocze problemy rozpatrywane są od 8:00 do 21:00, natomiast w weekendy pomoc oferowana jest od 9:00 do 17:00.