pożyczki społecznościowe finansowo

Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania

Udzielę pożyczki prywatnej szybko i bez sprawdzania dochodów, zarobków. W sieci coraz więcej tego typu ogłoszeń, ale czy nie lepiej pożyczać prywatnie za pomocą przystosowanego do tego portalu społecznościowego? Pożyczki społecznościowe (ang. social landing – pożyczki prywatne, społeczne), choć od dawna cieszą się  ogromną popularnością w Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych, to w Polsce są nadal stosunkową nowością.

Pożyczki prywatne kojarzymy raczej (i słusznie) z pożyczkami, których udzielamy i są nam udzielane przez znajomych, rodzinę, bliskich i przyjaciół. Z rąk do rąk, często bez umowy, a nawet oprocentowania.  Forma tego typu pożyczek chyba nigdy nie zostanie zażegnana. Wraz z rozwojem technologii, zapotrzebowaniem, a także rozwojem branży finansowej pojawiają się możliwości, które pozwalają na pożyczki prywatne od osób zupełnie nam nieznajomych. Nazywani „inwestorami” pożyczkodawcy, udzielają kredytów poprzez serwisy pożyczkowe, parabanki, a także portale oferujące tzw. pożyczki społecznościowe.

Pożyczki społecznościowe

Bezpieczna pożyczka w sieci – Alternatywnym rozwiązaniem dla kredytu gotówkowego jest pożyczka w parabanku. Co jednak ma zrobić osoba, która otrzymuje nieregularnie wynagrodzenie i posiada negatywną historię kredytową w BIK. Na rynku mamy do dyspozycji jeszcze jedną opcję pozyskiwania łatwej gotówki – platformy pożyczek społecznościowych. Portale społecznościowe odgrywają w naszym życiu coraz większą rolę i stanowią swego rodzaju centrum rozrywkowe. Portale pożyczek społecznościowych – jest to swego rodzaju pośrednictwo pomiędzy kredytodawcami(inwestorami),a osobami poszukującymi szybkiej gotówki. Tutaj decyzję kredytową nie podejmują automatyczne systemy, lecz Internauci. O pożyczkę mogą się ubiegać osoby bez regularnych dochodów, z negatywną historią w BIK oraz bez stałej umowy o pracę.

Aktualne pożyczki społecznościowe bez analizowania historii kredytowej są bardzo bezpieczne, gdyż reguluje je umowa cywilno-prawna. Dużą zaletą jest także fakt, że pieniądze w kilka chwil przelewane są na wskazane konto bankowe. Zainteresowany nie musi udawać się do danej placówki celem podpisania licznych zaświadczeń i umów. Dobrą pożyczkę społecznościową na firmę można wykorzystać na dowolny cel, przy czym zbędne jest zbieranie rachunków, czy faktur. Zazwyczaj w przypadku braku możliwości terminowej spłaty pożyczkobiorca może prosić pożyczkodawcę o odroczenie spłaty jednej raty, bądź wydłużenie ogólnego terminu uregulowania zobowiązania.

Do obecnie działających w Polsce serwisów pożyczek społecznościowych zaliczyć możemy np. platformę Kokos.pl oraz Finansowo.pl.

pożyczki społecznościowe finansowo

 

Kokos pożyczki prywatne

Pożyczka prywatna jest skierowana do  wszystkim do klientów, którzy mają problem z uzyskaniem kredytu bankowego z uwagi na złą historię kredytową, wpadli w spiralę kredytową bądź szukają sposobu na uzyskanie długoterminowego finansowania, dzięki któremu będą mogli spłacić wszystkie swoje zobowiązania. Szybką pożyczkę  mogą otrzymać nawet osoby zadłużone z komornikiem i windykacją.