VIA SMS

Potrzebujesz pieniędzy i myślisz o tym, gdzie można znaleźć ciekawe propozycje? Musisz wiedzieć, że wszystko sprowadza się do możliwości finansowych, możliwości finansowe determinują rzeczywistość.
Zastanawiasz się nad tym, czego będzie dotyczyć ten tekst? Jeśli chodzi o ten tekst, tematem będzie oferta, którą ma VIA SMS (VIA SMS to oczywiście jeden z wielu pożyczkodawców).

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Przejdźmy do tego, co najważniejsze, czyli do oferty. Co do konkretów, na początek małe przypomnienie – pożyczki dzielą się na krótkoterminowe i długoterminowe (albo na chwilówki i pożyczki na raty).
Odnośnie do oferty VIA SMS, klienci mogą liczyć tylko na pożyczki krótkoterminowe.

Zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć o kwotach i terminie? Zacznijmy może od terminu – termin waha się od 7 do 30 dni. Nie ulega wątpliwości, termin nie jest atutem firmy, aczkolwiek nie ma też niczego dziwnego.
Skoro termin za nami, nie pozostaje nic innego, jak skupić się na kwotach i co by nie mówić, w przypadku kwot sytuacja jest skomplikowana. Jakby nie patrzeć, firma docenia nowych, jak i dotychczasowych klientów.
Jeśli chodzi o szczegóły, nowi klienci korzystają z darmowej pożyczki. Dokładnie mówiąc, maksymalna kwota, jaką można pożyczyć to 1 500 zł. Zastanawiasz się nad tym, ile mogą pożyczyć dotychczasowi klienci? Realia przedstawiają się następująco:

  • Jeśli pożyczasz po raz drugi, maksymalna kwota to 2 000 zł,
  • Jeśli pożyczasz po raz trzeci, maksymalna kwota to 2 500 zł,
  • Czwarta pożyczka oznacza, że maksymalna kwota to 3 000 zł,
  • Piąta pożyczka (i każda kolejna) oznacza, że maksymalna kwota to 4 000 zł.

Co sądzisz na temat takiego podejścia?

Dla kogo VIA SMS? – warunki?

Skoro oferta za nami, trzeba powiedzieć o tym, jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę. W końcu odpowiednie zasoby finansowe to nie wszystko, są jeszcze warunki dodatkowe (tak umownie rzecz ujmując).

Lista tych warunków przedstawia się następująco:

  • Minimum 20 i nie więcej niż 72 lata,
  • Polskie obywatelstwo,
  • Posiadanie stałego źródła dochodów,
  • Pozytywna historia kredytowa.

Wszyscy mają prawo do własnych opinii, aczkolwiek trudno pokusić się o stwierdzenie, wedle którego są to jakieś spore wymagania (rzecz jasna nie oznacza to tego, że wymagania zawsze są takie same).

VIA SMS – dodatkowe możliwości

Pora odnieść się do tego, czy VIA SMS oferuje jakieś dodatkowe opcje – fakty są takie, że rywalizacja o klientów toczy się na różnych polach. Co do VIA SMS na pewno trzeba podkreślić to, co dzieje się w każdą środę. Przechodząc od razu do sedna – jeśli ma się trochę szczęścia, można uzyskać 50% rabatu (kodu rabatowego należy szukać na e-mailu).
Nie trzeba chyba dodawać, że promocja dotyczy dotychczasowych klientów.

Koniecznie trzeba też wspomnieć o Instantorze i Kontomatiku – domyślasz się, o co może chodzić? Najkrócej rzecz ujmując, chodzi o weryfikację potencjalnych pożyczkobiorców. Odnośnie do konkretów, usługi te sprawiają, że przelew weryfikacyjny nie jest koniecznością.