Via SMS

Via SMS – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 100 – 4 000 PLNvia sms chwilówka

Pierwsza pożyczka: do 1 500 PLN

Okres spłaty: 30 dni

złóż wniosek w via smsDarmowa pierwsza pożyczka: TAK

Możliwość przedłużenia spłaty: NIE

RRSO (dla kwoty 2 000 PLN): 2098%

 

VIA SMS

to nowoczesna firma, które oferuje swoim klientom pożyczki krótkoterminowe udzielane w całości przez internet. Na rynku finansowym działamy już od 2009 roku. W tym czasie znacznie się rozwinęliśmy, wkroczyliśmy aż do 7 krajów europejskich. Codziennie staramy się jak najlepiej spełniać potrzeby naszych klientów. Jesteśmy ponadto jednym z założycieli i tym samym aktywnym członkiem Związku Firm Pożyczkowych, którego głównym zadaniem jest pilnowanie przestrzegania najwyższych standardów biznesowych oraz etycznych. Zaufanie i współpraca są dla nas najważniejsze. Bardzo łatwo możesz to sprawdzić, wystarczy że skorzystasz z naszych usług.

Nasza oferta
Co mamy do zaproponowania naszym klientom? Będą to przede wszystkim pożyczki krótkoterminowe z terminem spłaty do 30 dni. Kwota pożyczki może wynosić zaledwie 100 złotych lub nawet do 4 tysięcy. Sam wybierasz ile i na jak długo chcesz pożyczyć, z tym że pierwsza pożyczka może wynosić maksymalnie do 1500 złotych, w zamian otrzymujesz ją praktycznie za darmo. Co to oznacza? Oddajesz dokładnie tyle ile pożyczyłeś i ani złotówki więcej. Po co przepłacać skoro można skorzystać z oferty VIA SMS?

Zalety korzystania z VIA SMS
Jeżeli fakt, że pierwszą pożyczkę otrzymasz bez żadnego oprocentowania to dla Ciebie za mało, to dodaj do tego krótki okres oczekiwania na pożyczkę. U nas wynosi on zaledwie 15 minut. Decyzję o przydzieleniu pożyczki otrzymasz za pośrednictwem wiadomości sms. Nasze oddziały znajdziesz również na Litwie, Łotwie, w Czechach, Szwecji czy Hiszpanii. Jesteśmy tu po tu aby spełniać Twoje potrzeby.

Pożyczki z VIA SMS to prosty i szybki sposób na pozyskanie dodatkowej gotówki na realizację swoich planów. Nie czekaj, zgłoś się do nas i jako nowy klient skorzystaj z oferty pożyczkowej bez oprocentowania.