Visset

Masz kłopoty finansowe i zastanawiasz się nad tym, czy pożyczka jest odpowiednim rozwiązaniem? Jeśli tak, musisz zastanowić się nad swoimi możliwościami finansowymi, możliwości finansowe są kluczowe.
Niemniej jednak tematem tekstu będzie coś innego (choć o możliwościach finansowych też będzie) — skupimy się na ofercie, którą ma Visset.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Pewnie natychmiast pojawiło się pytanie, co można powiedzieć na temat oferty firmy? Przechodząc od razu do sedna — na pewno warto podkreślić, że firma kieruje się do klientów indywidualnych i biznesowych, aczkolwiek skupimy się tylko na klientach indywidualnych.

Zacznijmy od tego, że pożyczka za darmo jest jak najbardziej możliwa, maksymalna kwota w ramach oferty to 1 000 zł. Niektórzy mogą powiedzieć, że taka propozycja nie jest zbyt interesująca i trudno się z tym nie zgodzić, ale pożyczka za darmo to nie wszystko.

Jak wygląda sytuacja w przypadku dotychczasowych klientów? Sytuacja jest skomplikowana, ponieważ firma premiuje lojalność — kolejne pożyczki zbliżają do maksymalnego limitu, który jest na poziomie 4 000 zł.
Można też dodać, że jedyny możliwy termin to 30 dni (jeśli zaliczasz się do nowych klientów, jest tak samo).

Dla kogo Visset? — warunki

Zadajesz sobie pytanie, kto może skorzystać z oferty firmy? Być może są osoby, które powiedzą, że wystarczy odpowiednia sytuacja finansowa, ale rzeczywistość jest inna — najważniejsze są odpowiednie możliwości finansowe (zresztą była już o tym mowa na początku), ale może też zdarzyć się tak, że wniosek zostanie odrzucony z innego powodu.
Możliwość wypełnienia wniosku zawsze wiąże się ze spełnieniem określonych warunków.

Oto warunki, które trzeba spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę:

  • Obywatelstwo Rzeczypospolitej Polski,
  • Wiek 20-75 lat,
  • Własne konto w banku, który działa na terenie Rzeczypospolitej Polski,
  • Własny telefon komórkowy,
  • Brak informacji o zaległościach (mówiąc wprost — chodzi o rejestry BIG InfoMonitor, KRD i ERIF).

Zatrzymajmy się może przy wieku. Być może są osoby, które twierdzą, że ubieganie się o pożyczkę możliwe jest już w wieku 18 lat, ale prawda jest nieco inna. Owszem, zdarza się, że firmy pożyczają 18-latkom, ale nie należy mylić tego z normą.
Najkrócej rzecz ujmując, kluczowe znaczenie ma polityka działalności.

Visset — dodatkowe możliwości

Warto jeszcze powiedzieć na temat dodatkowych możliwości, co by nie mówić, walka o klientów to nieustanny proces (umownie rzecz ujmując). Odnośnie do konkretów, na pewno trzeba też zaznaczyć możliwość przedłużenia terminu spłaty, taka możliwość w pewnych sytuacjach jest nieoceniona.

Co do szczegółów, trudno wiele powiedzieć, ponieważ występuje podział na nowych i dotychczasowych klientów. Jeśli chodzi o nowych klientów, sprawa jest prosta, ponieważ pożyczka może zostać przedłużona o 30 dni.
Zastanawiasz się nad tym, jak jest w przypadku dotychczasowych klientów? Jeśli tak, musisz wiedzieć, że dotychczasowi klienci mogą liczyć na specjalną propozycję.

Ważne jest też to, że w przypadku stałych klientów zaleca się kontakt z Biurem Obsługi Klienta.