Vivus

Vivus – warunki pożyczki

vivus chwilówkaKwota pożyczki: 100 – 5 000 PLN

Pierwsza pożyczka: do 2 500 PLN

Okres spłaty: 30 dni

Pierwsza darmowa pożyczka: TAK

złóż wniosek w vivusMożliwość przedłużenia spłaty: TAK

RRSO (dla pożyczki 1 600 PLN): 489,6%

Vivus


Potrzebujesz szybkiej pożyczki, ale obawiasz się zbyt wysokiego oprocentowania? Zupełnie niepotrzebnie! Vivus.pl to miejsce, gdzie pierwszą pożyczkę w wysokości do 2,5 tysiąca złotych możesz otrzymać bez żadnych dodatkowych kosztów. Wszystkie formalności zajmą zaledwie 15 minut! To prawdziwa rewolucja, która dostępna jest teraz niemal dla każdego.

Warunki otrzymania pożyczki
Pożyczkę od Vivus może otrzymać każdy kto jest w wieku od 20 do 78 lat i posiada zdolność do spłaty zobowiązań finansowych. Poza tym musi to być koniecznie osoba, która uzyska pozytywną ocenę zdolności kredytowej, a ponadto nie posiada nieuregulowanych wcześniejszych pożyczek w Vivus. Jeżeli spełniasz te wszystkie wymagania pożyczkę otrzymasz bez żadnego problemu.

Pierwsza pożyczka bez dodatkowych kosztów!
Teraz w Vivus możesz otrzymać pierwszą pożyczkę bez żadnych dodatków kosztów. Oznacza to zatem, że zwrócisz dokładnie tyle ile pożyczyłeś. Kwota pierwszej pożyczki może sięgać nawet do 2,5 tysiąca złotych, a każdej kolejnej nawet do 5 tysięcy. Okres spłaty wybierasz sam, nie może on jednak przekraczać 30 dni.

Pamiętaj, że masz możliwość skorzystania z wydłużonego okresu spłaty. Jeżeli jest to Twoja pierwsza pożyczka możesz uczynić to dwukrotnie!

Wyróżnienie od klientów

Dzięki wysokiej jakości swoich usług Vivus otrzymał w tym roku ogromne wyróżnienie, jakim jest Laur Klienta. Jesteśmy dumni z tego, ze zaufało nam tak wiele osób i że mogliśmy przyczynić się do realizacji ich marzeń oraz planów. Wspólnie budujemy markę, którą wyróżnia rzetelność i profesjonalizm, przede wszystkim jednak jesteśmy ludźmi, którzy chcą pomagać jak najlepiej tylko potrafią.

Pożyczaj i zarabiaj!
Zarabiaj wspólnie z programem Vivus. Poleć nas swoim znajomym, a za każdą osobą, które zarejestruje się na naszej stronie i otrzyma pożyczkę, dostaniesz 30 zł na Twój rachunek bankowy. Czegoś takiego jeszcze nie było!

Vivus to idealne rozwiązanie na brak gotówki. Zaufaj firmie, które została wyróżniona najbardziej prestiżowa nagrodą Laur Klienta 2016.