Wandoo

Wandoo logowanie i kontakt

Można powiedzieć, że pożyczka przez internet nie jest czymś, co powinno w jakikolwiek sposób zaskakiwać. Niemniej jednak trzeba pamiętać o tym, że nie wszystko jest dla wszystkich (musisz zdawać sobie sprawę z tego, że kluczowe znaczenie mają możliwości finansowe).

Być może zadajesz sobie pytanie, czego będzie dotyczyć ten tekst? Jeśli chodzi o temat tekstu, skupimy się na ofercie Wandoo – kto wie, może jest to oferta, która przypadnie Ci do gustu?

Jeśli szukasz pożyczki krótkoterminowej, musisz poznać ofertę Wandoo!

Jeżeli rozglądasz się za pożyczkami krótkoterminowymi, ten tekst powinien spełnić Twoje oczekiwania. Przechodząc od razu do sedna – maksymalna kwota wynosi aż 15 000 zł (minimum to 100 zł). Co do terminu, najdłuższy możliwy termin to 30 dni.
Zastanawiasz się nad tym, czy pierwsza pożyczka jest za darmo? Pierwsza pożyczka jest za darmo, aczkolwiek musisz o czymś wiedzieć – najwyższa możliwa kwota to 3 000 zł.

Trzeba również nawiązać do logowania na stronie. Zadajesz sobie pytanie, co należy przez to rozumieć? Najkrócej rzecz ujmując, logować się mogą tylko klienci (jeśli wnioskujesz o pierwszą pożyczkę, jednocześnie zakładasz konto).

Wandoo kontakt

Warto też powiedzieć coś na temat problemów – co robić, kiedy nie wszystko jest jasne? Jeżeli nie rozumiesz wszystkiego, jak najszybciej spójrz na dane kontaktowe.

Dane kontaktowe

WANDOO FINANCE Sp. z o.o.
ul. Chałubińskiego 8
00-613 Warszawa
e-mail: info@wandoo.pl
telefon: 22 380 01 02
www: www.wandoo.pl

Trzeba też wziąć pod uwagę godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 8:00-20:00
Sob. 9:00-17:00

Co sądzisz o dostępności?