Wandoo

Wandoo

Zastanawiasz się nad tym, czy pożyczka rozwiąże Twoje problemy finansowe? W takiej sytuacji bardzo ważne jest jedno pytanie — co mogę powiedzieć na temat swoich możliwości finansowych? Nie ma co ukrywać, że możliwości finansowe są szalenie istotne.
Niemniej tematem tekstu jest coś innego (choć poniekąd będziemy odnosić się do możliwości finansowych) — tematem tekstu jest oferta, którą ma Wandoo.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Nie ma co przedłużać, pora skupić się na tym, jakie propozycje zapewnia Wandoo. Zacznijmy może od tego, że nowi klienci są w pewien sposób wyróżnieni.
Jak zapewne się domyślasz, firma oferuje pożyczkę za darmo. Co do szczegółów, maksymalna kwota to 2 500 zł (pożyczka może zostać oddana co najwyżej po 30 dniach).

Aczkolwiek nie oznacza to tego, że dotychczasowi klienci nie są doceniani.
Mówiąc wprost — istnieje program lojalnościowy, dzięki któremu można otrzymać nawet 50% zniżki. Zadajesz sobie pytanie, jak działa ten program lojalnościowy? Działanie jest bardzo proste, każdy kolejny wydatek oznacza coraz mniejsze koszty.
Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, jedynym słusznym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną działalności.

Koniecznie trzeba też podkreślić, że maksymalna kwota pożyczki jest znacznie wyższa niż w przypadku nowych klientów. Krótko mówiąc — pożyczka może wynieść nawet 15 000 zł!
Jeśli chodzi o termin spłaty, nie ma żadnej zmiany.

Dla kogo Wandoo? — warunki

Pora odpowiedzieć na pytanie, jakie warunki trzeba spełnić, żeby móc ubiegać się o pożyczkę? Możliwości finansowe są najważniejsze, ale w niektórych przypadkach możliwości finansowe mogą nie mieć znaczenia.
Chęć ubiegania się o pożyczkę niesie za sobą konieczność spełnienia pewnych warunków.

Oto warunki, które należy spełnić, żeby móc wnioskować o pożyczkę:

  • Wiek 20-70 lat,
  • Polskie obywatelstwo,
  • Polski dowód osobisty,
  • Status konsumenta,
  • Brak stanu upadłości konsumenckiej,
  • Zameldowanie na terenie Polski,
  • Zamieszkanie (stałe) na terenie Polski,
  • Konto bankowe z dostępem do bankowości elektronicznej,
  • Polski numer telefonu komórkowego,
  • Adres e-mail.

Jak widać, osiągnięcie pełnoletności nie jest równoznaczne z możliwością ubiegania się o pożyczkę. Co by nie mówić, jest to jak najbardziej zrozumiałe (wystarczy zastanowić się nad zarobkami 18-latków).

Wandoo — dodatkowe możliwości

Warto jeszcze skupić się na dodatkowych możliwościach, jakby nie patrzeć, walka o klientów nigdy się nie kończy. Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć o ofercie, którą ma Wandoo? Na pewno trzeba zwrócić uwagę na refinansowanie, refinansowanie nie zawsze jest realne, a co by nie mówić, nie wszystko można przewidzieć.
Jeśli chodzi o szczegóły, klient ma do wyboru dwie możliwości — 14 i 30 dni.

Wypada też odnieść się do weryfikacji składanego wniosku, wszak w niektórych przypadkach weryfikacja może potrwać bardzo długo (konieczność wysłania przelewu weryfikacyjnego). Niemniej nie dotyczy to Wandoo. Dokładnie mówiąc, klienci mogą wysłać przelew weryfikacyjny, ale nie ma takiego obowiązku — alternatywą jest skorzystanie z usługi Instantor.