Wonga

Wonga

Jak wiadomo, problemy finansowe zdarzają się bardzo często i nic nie wskazuje na to, aby miało to ulec zmianie. Zresztą wystarczy zwrócić uwagę na popularność firm pożyczkowych (popularność tych firm to zawsze efekt problemów finansowych).
Co do tematu tekstu, skupimy się na ofercie, którą ma Wonga.

Oferta pożyczki — pierwsza i kolejna

Zastanawiasz się nad tym, czy nowi klienci mogą liczyć na jakąś wyjątkową propozycję? Nie ma co ukrywać, że niejednokrotnie można zetknąć się z darmowymi pożyczkami. Odnośnie do oferty, którą ma Wonga, nie znajdziemy darmowej pożyczki, ale nie oznacza to tego, że są jakieś powody do narzekań.
Przechodząc od razu do sedna — koszt pierwszej pożyczki wynosi zaledwie 10 zł. Jeżeli chodzi o maksymalną kwotę, możesz pożyczyć co najwyżej 1 500 zł (oczywiście zakładając, że Twoje możliwości finansowe zostaną ocenione pozytywnie).
Zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć o czasie potrzebnym na spłatę? Tak się składa, że maksymalny termin to aż 60 dni.

Koniecznie trzeba też podkreślić, że Wonga to firma, która oferuje chwilówki, jak i pożyczki na raty. W przypadku pożyczek na raty nie ma podziału na nowych i dotychczasowych klientów. Niemniej jednak nie oznacza to tego, że nie ma żadnego podziału.
Zacznijmy od tego, że klienci mogą pożyczyć nawet 20 000 zł, natomiast najdłuższy możliwy termin to 60 miesięcy. Co by nie mówić, Wonga wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Odnośnie do wspomnianego podziału, najlepszym rozwiązaniem jest zapoznanie się ze stroną działalności (firma oferuje pakiety korzyści, które zależą od okresu kredytowania).

Dla kogo Wonga? — warunki

Jak zapewne wszyscy wiedzą, przyznanie pożyczki to efekt pozytywnej oceny możliwości finansowych. Aczkolwiek trzeba pamiętać o tym, że w niektórych sytuacjach złożenie wniosku jest niemożliwe. Najkrócej rzecz ujmując, konieczne jest spełnienie pewnych warunków.

Jeśli chcesz ubiegać się o pożyczkę w Wonga, musisz spełnić następujące warunki:

  • Minimum 18 lat (brak górnej granicy wieku),
  • Polskie obywatelstwo,
  • Numer telefonu zarejestrowany w sieci komórkowej działającej na terenie Polski,
  • Indywidualny rachunek bankowy w banku, który działa na terenie Polski,
  • Dokument potwierdzający dochód (potwierdzenie dochodu konieczne jest tylko w niektórych przypadkach).

Wymienione wymagania nie wyglądają jakoś strasznie, prawda?

Wonga — dodatkowe możliwości

Zastanawiasz się nad tym, czy klienci mogą liczyć na jakieś wyjątkowe propozycje? Jeśli tak, weź pod uwagę wspomniane pakiety korzyści. Co więcej, to nie wszystko, o czym należy wiedzieć.

Znana jest Ci strona kapitalni.org? Jeśli nie wiesz, o czym mowa, zapamiętaj, że jest to platforma edukacyjna dotycząca wiedzy z zakresu finansów. Można też powiedzieć, że ta platforma jest częścią pewnego bardzo ciekawego programu.
Warto również odnieść się do tego, jacy klienci są nagradzani.

Wonga nagradza osoby, które spełniają następujące warunki:

  • Rozsądne pożyczanie,
  • Pożyczone pieniądze zawsze są oddawane w terminie,
  • Dobra historia kredytowa,
  • Poszerzanie wiedzy z zakresu finansów.

Krótko mówiąc — Wonga docenia wywiązywanie się z umów.