Wonga

Wonga – warunki pożyczki

Wonga chwilówkaKwota pożyczki: 50 – 1 500 PLN

Pierwsza pożyczka: za 10 PLN

Okres spłaty: 60 dni

Pożyczki ratalne: TAK

Możliwość przedłużenia okres spłaty: NIEzłóż wniosek w Wonga

RRSO (dla pożyczki 1 800 PLN): 222,31%

 

Wonga

firma, której zaufały już tysiące klientów. Szukasz pewnej firmy pozabankowej, której możesz zaufać? Podstaw na Wonga! To wielokrotnie nagradzana instytucja z branży internetowych usług finansowych, która doskonale rozpoznaje potrzeby swoich klientów. Specjalizuje się przede wszystkim w krótkoterminowych, jak również ratalnych pożyczkach online. Co ma do zaproponowania? Wysokość szybkich pożyczek krótkoterminowych mieści się w przedziale od 50 do 1500 złotych. W przypadku pożyczek długoterminowych ich wysokość wzrasta do 3000 złotych. Jak prezentuje się okres spłaty? Wynosi on od 1 do nawet 60 dni, jeżeli zaś chodzi o pożyczkę ratalną to do dyspozycji mamy wówczas okres aż 12 miesięcy.

Sposób pozyskania pożyczki

O pożyczkę możemy ubiegać się przez internet bądź podczas rozmowy telefonicznej z konsultantem. Ta druga możliwość jest dostępna wyłącznie dla stałych klientów. Pieniądze pożyczane są w odpowiedzialny sposób, który bazuje na formalnych zasadach. Uzyskanie pożyczki w Wonga wiąże się ze spełnieniem ściśle określonych wymogów. Podstawa to zdolność kredytowa, która jest skrupulatnie sprawdzana przez zespół doświadczonych pracowników. Niemniej istotna jest dla nas przejrzystość- klienci są dokładnie informowani o wszystkich zapisach umowy. U nas nie ma żadnych niedomówień. Panuje ponadto pełna elastyczność oraz kontrola ze strony pożyczkobiorców. To właśnie oni wybierają potrzebną kwotę oraz okres spłaty pożyczki.

Pierwsza pożyczka zaledwie za 10 zł
Pierwsza krótkoterminowa pożyczka dostępna jest dla każdego, a jej koszt wynosi zalewie 10 złotych bez względu na to ile i na jak długo chcesz pożyczyć. To nie ma żadnego znaczenia. Jeżeli pożyczysz 500 zł, do spłaty będziesz mieć jedynie 510 złotych. Brzmi kusząco? Skorzystaj! Stałym klientom proponujemy dodatkowy Segment Korzyści. Jeżeli spłacasz pożyczki w terminie to czekają na Ciebie promocje i specjalnie przygotowane konkursy.