YOLO logowanie i kontakt

Potrzebujesz pożyczki na raty i w związku z tym szukasz ciekawych propozycji? Zadajesz sobie pytanie, które firmy pożyczkowe są warte zainteresowania? W takiej sytuacji najważniejsze są Twoje możliwości finansowe, możliwości finansowe kształtują rzeczywistość (maksymalnie upraszczając).

Co do tematu tekstu, skupimy się na tym, co proponuje YOLO.

Co proponuje YOLO?

Na pewno należy podkreślić, że w ofercie można znaleźć wyłącznie pożyczki na raty. Jeśli chodzi o szczegóły, zacznijmy może od kwoty – minimum to 1 500 zł, natomiast maksimum to 10 000 zł.
Zastanawiasz się nad tym, czy okres spłaty jest korzystny? Co do terminu, najdłuższy okres spłaty to 30 miesięcy (minimum to 6 miesięcy).

Warto może jeszcze odnieść się do logowania, wypada wiedzieć, że logowanie się na stronie to opcja tylko dla nowych klientów. Innymi słowy – wnioskowanie o pierwszą pożyczkę nie wymaga logowania.

YOLO kontakt

Z pewnością czasem mogą pojawić się pewne niejasności. Co za tym idzie, pora na bardzo ważne pytanie – jak należy postąpić, kiedy nie wszystko jest zrozumiałe? Jeżeli są niejasności, trzeba zwrócić uwagę na dane kontaktowe (w końcu jest to najbardziej bezpieczna opcja).

Dane kontaktowe

YOLO S.A.
ul. Twarda 18
00-105 Warszawa
e-mail: kontakt@yolo.pl
telefon: 222 28 28 28
www: www.yolo.pl

Oczywiście istotne są również godziny pracy.

Godziny pracy
Pon. – Pt. 08:00 – 21:00
Sob. – Niedz. 10:00 – 18:00

Dostępność wypada ocenić pozytywnie, prawda? Niemniej trzeba pamiętać o tym, że dostępność nie jest kluczowa.