Zaliczka

Masz problemy finansowe i co za tym idzie, myślisz o pożyczce? Jeśli myślisz o zaciągnięciu pożyczki, ten tekst jest dla Ciebie, aczkolwiek nie oznacza to tego, że oferta na pewno przypadnie Ci do gustu. Fakty są takie, że kluczowe znaczenie mają możliwości finansowe.

Wracając jeszcze do tematu tekstu – skupimy się na ofercie, którą ma Zaliczka (Zaliczka to oczywiście jeden z wielu pożyczkodawców).

Oferta pożyczki – pierwsza i kolejna

Interesuję Cię propozycja, z której mogą skorzystać tylko nowi klienci? Jeżeli interesuje Cię darmowa pożyczka, musisz wiedzieć, że nie wszystkie firmy decydują się na takie udogodnienie (i Zaliczka jest tego potwierdzeniem).

Zastanawiasz się nad tym, co można powiedzieć na temat kwot? Jeśli chodzi o kwoty, uczciwie trzeba przyznać, że mogło być znacznie lepiej, co do terminu raczej standard. Niemniej jednak najważniejsze są konkrety – maksymalna kwota pożyczki to 2 000 zł (minimum to 100 zł).
Odnośnie do terminu, sytuacja jest nieco skomplikowana – jeśli chcesz pożyczyć od 100 do 1 000 zł, masz wybór (pożyczka na 15 dni lub pożyczka na 30 dni), przy wyższych kwotach termin musi upływać po 30 dniach.

Dla kogo Zaliczka? – warunki

Co do kwot powodów do ekscytacji nie ma, ale kwoty to nie wszystko, co powinno mieć znaczenie. Przechodząc od razu do sedna – wszystkim firmom powinno zależeć na odpowiedzialnym pożyczaniu. Jak wiadomo, ubieganie się o pożyczkę nigdy nie oznacza tego, że pożyczka zostanie przyznana, zawsze należy spełnić jakieś warunki.

Jeżeli interesuje Cię oferta, którą ma Zaliczka, musisz spełnić następujące warunki:

  • Minimum 21 lat,
  • Posiadanie dowodu osobistego,
  • Posiadanie obywatelstwa Rzeczypospolitej Polski,
  • Stałe miejsce zamieszkania,
  • Stałe dochody (akceptowane są różne źródła),
  • Pozytywna weryfikacja pod kątem rejestrów dłużników.

Zadajesz sobie pytanie, co można powiedzieć na temat tych warunków? Na pewno trudno wiele powiedzieć, aczkolwiek warto spojrzeć na wiek. Nie wiesz, jak to rozumieć? Prawdę mówiąc, nie ma specjalnie do czego się odnosić – nie można ubiegać się o wysokie kwoty, a minimum to 21 lat. Niemniej polityka działalności jest taka, a nie inna i trzeba się z tym pogodzić.
Należy jednak dodać, że to cały czas nie wszystko, o czym wypada pamiętać, wszak firmy potrafią zaskakiwać w różnych momentach.

Zaliczka – dodatkowe możliwości

Czy Zaliczka zapewnia jakieś dodatkowe opcje? Nie ulega wątpliwości, że jest, o czym mówić. Odnośnie do szczegółów, bez wątpienia należy podkreślić weryfikację klientów – weryfikacja klientów odbywa się za pomocą aplikacji Instantor (skorzystanie z tej opcji oznacza, że nie trzeba wysyłać przelewu weryfikacyjnego).

Jak zapewne wiesz, czasem zdarzają się sytuacje, których w żaden sposób nie da się przewidzieć. Najkrócej rzecz ujmując, chodzi o niespodziewane problemy ze spłatą – co robić, kiedy pojawi się kłopot ze spłatą? W przypadku Zaliczki sprawa jest prosta, ponieważ wystarczy skorzystać z refinansowania. Co więcej, możliwość refinansowania to nie jest opcja, z której można skorzystać tylko jeden raz.