Zaplo

Zaplo – warunki pożyczki

Kwota pożyczki: 300 – 10 000 PLNzaplo pożyczka ratalna

Zaświadczenie o dochodach: TAK

Okres spłaty: do 24 miesięcy

Darmowa pierwsza pożyczka: NIEzłóż wniosek w zaplo

Możliwość przedłużenia spłaty: NIE

imit wiekowy: 21 – 75 lat

 

Zaplo

to stosunkowo młoda firma, którą wyróżnia ogromne zaangażowanie i indywidualne podejście do klientów. W jej ofercie odnajdą Państwo pożyczki udzielane na znacznie dłuższy okres czasu aniżeli standardowe 30 dni, jak to bywa w przypadku chwilówek. Pomocne mogą okazać się zatem w wielu sytuacjach. Niezależnie czy potrzebują Państwo pilnie gotówki na zakup nowego samochodu, sprzętu AGD, wymarzone wakacje czy remont mieszkania. Zupełne nie wnikamy w tego rodzaju prywatne kwestie. Jesteśmy tutaj żeby pomóc i to nasze główne zadanie.

Przyznanie pożyczki- wymogi
Zaplo to możliwość pozyskania pożyczki na długi okres czasu w związku z tym konieczne będzie posiadanie stałych dochodów, które należy potwierdzić odpowiednim dokumentem. Może to być m.in. wyciąg z konta, zaświadczenie o zarobkach, paski płacowe, RMUA, decyzja o przyznaniu świadczenia bądź zestawienie z ksiąg przychodów i rozchodów. Decyzję o wyborze konkretnego dokumentu pozostawiamy dla Państwa.

Kto może otrzymać pożyczkę?
Pożyczki udzielane są zarówno osobom pracującym, emerytom, rencistom, jak również osobom, które prowadzą własną działalność gospodarczą, czyli tak naprawdę dla każdego. Wystarczy, że w jakiś sposób udokumentujesz swoje dotychczasowe zarobki. Czy są jeszcze jakieś dodatkowe wymogi? W Zaplo podany jest konkretny limit wiekowy dla pożyczkobiorców, który wynosi od 21 do 75 lat.

Pożyczka w całości przez internet
Zaplo to także możliwość uzyskania pożyczki drogą internetową. Nie musisz więc wychodzić nawet z domu aby pozyskać dodatkowe pieniądze. Wypełnij odpowiedni formularz na naszej stronie internetowej i zeskanuj potrzebne dokumenty. W niedługim czasie otrzymasz decyzję o przyznaniu pożyczki.

Zaplo należy do firmy Vivus, co tylko potwierdza wysoką jakość usług tej firmy. Pożycz nawet do 10 tysięcy złotych w dogodnych dla siebie ratach i ciesz się extra gotówką. To jedna z najlepszych ofert na rynku!